CLofC wedstrijd 3: Parijs – Nice 10 maart 2019 tm 17 maart 2019

|
25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 51)
  • #440079

    Wedstrijd 3 in de Champions League of Cycling competitie, Parijs – Nice bestaande uit 8 etappes gehouden van 10 maart tot en met 17 maart 2019. De eindscore van Parijs – Nice zal gedeeld door 8 etappes en worden meegenomen in de totaalstand van de CLOFC

    Teams inleveren kunnen worden aangeleverd tot en met 9 maart 2019 23.59.59

    LET OP DAT JE BIJ HET AANMELDEN OOK JE KOPMAN (100% extra punten ) EN SCHADUWKOPMAN (50% extra punten ) AANGEEFT. DEZE PUNTEN GELDEN IN ALLE ETAPPES EN KLASSEMENTEN. VERDER ZIJN ER AAN DE KEUZE VAN EEN RENNER GEEN RESTRICTIES GEBONDEN.

    Iedereen is zelf verantwoordelijk voor het bijhouden van de deelnemerslijst. Het aanmelden van reserves is toegestaan met een maximum van 3 stuks. Zeker bij de wat kleinere koersen zijn er tot aan het laatste moment nog wel eens wijzigingen op de startlijst. Dit bijhouden en iedereen op de hoogte brengen is voor de organisator geen doen. Wijzigingen kunnen tevens tot en met 9 maart 23.59.59 worden aangegeven. Daarna gelden niet starters als een 0 resultaat in jou team

    De voorlopige deelnemerslijst is te vinden op procyclingstats.com.

    https://www.procyclingstats.com/race/paris-nice/2019/gc/startlist

    Maak een team van 12 coureurs van de deelnemerslijst en stuur mij een pb
    Evt wijzigingen kunnen worden doorgegeven tot en met 9 maart 23.59.59

    Top 20 krijgt punten per etappe en einduitslag in de vorm van.
    1e/50 2e/44 3e/40 4e/36 5e/32 6e/30 7e/28 8e/26 9e/24 10e/22 11e/20 12e/18 13e/16 14e/14 15e/12 16e/10 17e/8 18e/6 19e/4 20e/2 – Er is geen keuze nodig voor een kopman per etappe

    Top 5 puntenklassement – 1e/15 2e/12 3e/9 4e/6 5e/3
    Top 5 bergklassement – 1e/15 2e/12 3e/9 4e/6 5e/3

    Etappeschema en profielen

    https://www.procyclingstats.com/race/paris-nice/2019/gc/stages

    Voorbeschouwing Parijs – Nice

    Stand na UAE Tour

    1 1 Dustin 487 – V
    2 3 Matt89 480 – V
    3 22 KimJungPoels 479 – V
    4 18 Pier Tol 477 – V
    5 5 Sjonge Jonge 474 – V
    6 17 Reyn 474 – V
    7 10 Mr10B 471 – V
    8 6 Harstikkebedankt 471 – V
    9 20 Arry1337 470 – V
    10 19 Drikkes 465 – V
    11 9 Ceramiche Ariostea 465 – V
    12 30 Coolietje 464 – V
    13 2 Kokkie1975 462 – V
    14 21 Billi 460 – V
    15 25 WCEendT 460 – V
    16 12 Rahimns 459 – V
    17 11 Ivo001 456 – V
    18 8 Peter Post Forever 453 – V
    19 15 Dayer Quintana 452 – V
    20 36 JulesdeJonghe 451
    21 24 Rimenno 449 – V
    22 4 Kunske 447 – V
    23 27 Zwartebroekengeletrui 447 – V
    24 16 Kschiffmacher 444 – V
    25 23 Queso 441 – V
    26 35 Bastaix 441 – V
    27 38 Arviidd 438 – V
    28 26 Skylimit 437 – V
    29 14 Erveedeeee 436 – V
    30 31 Multispeed 436 – V
    31 29 Ezequiel 432 – V
    32 41 Ben_Pronk 431 – V
    33 37 BrackenRidgeCycling 428 – V
    34 13 Hofsje 427 – V
    35 39 Sandercool01 425 – V
    36 34 Mathieu Moller 424 – V
    37 7 Gerrit Glomser 423 – V
    38 28 Wielerfan999 416 – V
    39 32 Edjahh 398
    40 33 Heuvelcolombia 196
    41 40 Milsen 183

    #440600

    we zullen er weer eens voor gaan zitten

    #440659

    Oeps.

    #440819

    8 van 41 teams ontvangen . Nog 54 uur tot aan de deadline !

    #441049

    38 van 41 teams ontvangen.

    Nog teams te ontvangen van
    Edjah,Heuvelcolombia, Milsen

    #441085

    Team verzonden

    #441148

    Laatste 13 uur tot aan deadline zijn ingegaan.

    #441335

    38 van 41 teams ontvangen. Edjahh mist een 1x een deadline, voor Milsen en Heuvelcolombia is dit de 2x.

    De overige teams zijn als volgt.

    Erveedeeee

    KELDERMAN Wilco
    GROENEWEGEN Dylan
    EWAN Caleb
    BENNETT Sam
    DEMARE Arnaud
    KRISTOFF Alexander
    MATTHEWS Michael
    IZAGIRRE Ion
    YATES Simon
    SOLER Marc
    BERNAL Egan
    JUNGELS Bob

    Ivo001

    GROENEWEGEN Dylan
    JAKOBSEN Fabio
    BENNETT Sam
    EWAN Caleb
    COLBRELLI Sonny
    DEMARE Arnaud
    KRISTOFF Alexander
    TRENTIN Matteo
    BERNAL Egan
    KELDERMAN Wilco
    YATES Simon
    IZAGIRRE Ion

    Ceramiche Ariostea

    KWIATKOWSKI Michael
    YATES Simon
    BERNAL Egan
    JUNGELS Bob
    KELDERMAN Wilco
    IZAGIRRE Ion
    SOLER Marc
    EWAN Caleb
    JAKOBSEN Fabio
    MATTHEWS Michael
    BENNETT Sam
    GROENEWEGEN Dylan

    Rimenno

    PORTE Richie
    BERNAL Egan
    BENNETT Sam
    EWAN Caleb
    DEMARE Arnaud
    GROENEWEGEN Dylan
    KELDERMAN Wilco
    SOLER Marc
    URAN Rigoberto
    JUNGELS Bob
    BARDET Romain
    LOPEZ Miguel Angel

    Kschiffmacher

    GROENEWEGEN Dylan
    YATES Simon
    JAKOBSEN Fabio
    BERNAL Egan
    COLBRELLI Sonny
    KRISTOFF Alexander
    KELDERMAN Wilco
    EWAN Caleb
    IZAGIRRE Ion
    JUNGELS Bob
    DEMARE Arnaud
    BENNETT Sam

    Drikkes

    GROENEWEGEN Dylan
    YATES Simon
    BENNETT Sam
    COLBRELLI Sonny
    JAKOBSEN Fabio
    LAPORTE Christophe
    EWAN Caleb
    DEMARE Arnaud
    TRENTIN Matteo
    KWIATKOWSKI Michael
    BERNAL Egan
    LOPEZ Miguel Angel

    Ben_Pronk

    GROENEWEGEN Dylan
    EWAN Caleb
    BENNETT Sam
    KRISTOFF Alexander
    DEMARE Arnaud
    JAKOBSEN Fabio
    TRENTIN Matteo
    BERNAL Egan
    YATES Simon
    IZAGIRRE Ion
    KELDERMAN Wilco
    URAN Rigoberto

    JulesdeJonghe

    GROENEWEGEN Dylan
    IZAGIRRE Ion
    JAKOBSEN Fabio
    BENNETT Sam
    MATTHEWS Michael
    KELDERMAN Wilco
    SOLER Marc
    YATES Simon
    TEUNS Dylan
    BERNAL Egan
    DEMARE Arnaud
    EWAN Caleb

    Kunske

    KELDERMAN Wilco
    GROENEWEGEN Dylan
    BENNETT Sam
    KRISTOFF Alexander
    KITTEL Marcel
    YATES Simon
    BERNAL Egan
    QUINTANA Nairo
    LOPEZ Miguel Angel
    JUNGELS Bob
    IZAGIRRE Ion
    EWAN Caleb

    Billi

    YATES Simon
    BERNAL Egan
    KELDERMAN Wilco
    IZAGIRRE Ion
    MATTHEWS Matthew
    TRENTIN Matteo
    KWIATKOWSKI Michal
    BARDET Romain
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    JUNGELS Bob
    DEMARE Arnaud

    Hartstikkebedankt

    BENNETT Sam
    IZAGIRRE Ion
    EWAN Caleb
    GROENEWEGEN Dylan
    JAKOBSEN Fabio
    YATES Simon
    BERNAL Egan
    KELDERMAN Wilco
    MATTHEWS Matthew
    TEUNS Dylan
    DEMARE Arnaud
    JUNGELS Bob

    Wielerfan999

    GROENEWEGEN Dylan
    KWIATKOWSKI Michal
    JAKOBSEN Fabio
    DEMARE Arnaud
    BENNETT Sam
    MATTHEWS Matthew
    IZAGIRRE Ion
    YATES Simon
    TEUNS Dylan
    KELDERMAN Wilco
    QUINTANA Nairo
    BERNAL Egan

    Zwartebroekengeletrui

    GROENEWEGEN Dylan
    KELDERMAN Wilco
    EWAN Caleb
    BENNETT Sam
    JAKOBSEN Fabio
    KITTEL Marcel
    HENAO Sergio Luis
    IZAGIRRE Ion
    LOPEZ Miguel Angel
    YATES Simon
    QUINTANA Nairo
    BERNAL Egan

    Ezequiel

    DEMARE Arnaud
    YATES Simon
    IZAGIRRE Ion
    BERNAL Egan
    MATTHEWS Matthew
    ZAKARIN Ilnur
    GROENEWEGEN Dylan
    EWAN Caleb
    BENNETT Sam
    QUINTANA Nairo
    BARDET Romain
    KRISTOFF Alexander

    Sandercool01

    YATES Simon
    GROENEWEGEN Dylan
    SOLER Marc
    EWAN Caleb
    TRENTIN Matteo
    LOPEZ Miguel Angel
    BENNETT Sam
    COLBRELLI Sonny
    BARDET Romain
    BERNAL Egan
    HENAO Sergio Luis
    MATTHEWS Matthew

    Sjonge Jonge

    GROENEWEGEN Dylan
    EWAN Caleb
    KELDERMAN Wilco
    KWIATKOWSKI Michal
    BERNAL Egan
    IZAGIRRE Ion
    LOPEZ Miguel Angel
    YATES Simon
    MATTHEWS Matthew
    BENNETT Sam
    KRISTOFF Alexander
    DEMARE Arnaud

    Queso

    GROENEWEGEN Dylan
    BERNAL Egan
    DEMARE Arnaud
    JAKOBSEN Fabio
    KITTEL Marcel
    BENNETT Sam
    KWIATKOWSKI Michal
    KELDERMAN Wilco
    URAN Rigoberto
    YATES Simon
    BARDET Romain
    EWAN Caleb

    Hofsje

    GROENEWEGEN Dylan
    TRENTIN Matteo
    BARDET Romain
    JAKOBSEN Fabio
    LOPEZ Miguel Angel
    IZAGIRRE Ion
    BENNETT Sam
    DEMARE Arnaud
    KWIATKOWSKI Michal
    MATTHEWS Michael
    QUINTANA Nairo
    KELDERMAN Wilco

    Rahimns

    GROENEWEGEN Dylan
    DEMARE Arnaud
    BERNAL Egan
    YATES Simon
    KWIATKOWSKI Michal
    QUINTANA Nairo
    LOPEZ Miguel Angel
    IZAGIRRE Ion
    MATTHEWS Michael
    KRISTOFF Alexander
    EWAN Caleb
    BENNETT Sam

    Dayer Quintana

    GROENEWEGEN Dylan
    YATES Simon
    BENNETT Sam
    COLBRELLI Sonny
    DEMARE Arnaud
    TRENTIN Matteo
    KELDERMAN Wilco
    IZAGIRRE Ion
    SOLER Marc
    BARDET Romain
    BERNAL Egan
    TEUNS Dylan

    Matt89

    YATES Simon
    GROENEWEGEN Dylan
    JAKOBSEN Fabio
    BENNETT Sam
    EWAN Caleb
    DEMARE Arnaud
    KWIATKOWSKI Michal
    JUNGELS Bob
    BERNAL Egan
    IZAGIRRE Ion
    LOPEZ Miguel Angel
    KELDERMAN Wilco

    WCEendT

    BERNAL Egan
    KELDERMAN Wilco
    YATES Simon
    LOPEZ Miguel Angel
    IZAGIRRE Ion
    BENNETT Sam
    KWIATKOWSKI Michal
    DEMARE Arnaud
    JUNGELS Bob
    JAKOBSEN Fabio
    GROENEWEGEN Dylan
    MATTHEWS Michael

    Gerrit Glomser

    IZAGIRRE Ion
    BARDET Romain
    YATES Simon
    KWIATKOWSKI Michal
    GROENEWEGEN Dylan
    DEMARE Arnaud
    KRISTOFF Alexander
    BENNETT Sam
    SOLER Marc
    CALMEJANE Lilian
    KELDERMAN Wilco
    JUNGELS Bob

    KimJungPoels

    GROENEWEGEN Dylan
    BENNETT Sam
    JAKOBSEN Fabio
    DEMARE Arnaud
    MATTHEWS Michael
    KRISTOFF Alexander
    EWAN Caleb
    KELDERMAN Wilco
    YATES Simon
    KWIATKOWSKI Michal
    BERNAL Egan
    LOPEZ Miguel Angel

    Arry1337

    KELDERMAN Wilco
    GROENEWEGEN Dylan
    MATTHEWS Michael
    DEMARE Arnaud
    BENNETT Sam
    TRENTIN Matteo
    IZAGIRRE Ion
    YATES Simon
    KWIATKOWSKI Michal
    JUNGELS Bob
    BARDET Romain
    BERNAL Egan

    Arviidd

    GROENEWEGEN Dylan
    TRENTIN Matteo
    COLBRELLI Sonny
    BENNETT Sam
    JAKOBSEN Fabio
    LAPORTE Christophe
    COQUARD Bryan
    BOASSON Hagen Edvald
    SOLER Marc
    IZAGIRRE Ion
    BERNAL Egan
    KELDERMAN Wilco

    Mathieu Moller

    YATES Simon
    DEMARE Arnaud
    GROENEWEGEN Dylan
    EWAN Caleb
    BENNETT Sam
    JAKOBSEN Fabio
    BERNAL Egan
    KELDERMAN Wilco
    MATTHEWS Michael
    QUINTANA Nairo
    SOLER Marc
    TRENTIN Matteo

    BrackenRidgeCycling

    YATES Simon
    KWIATKOWSKI Michal
    GROENEWEGEN Dylan
    EWAN Caleb
    JAKOBSEN Fabio
    BENNETT Sam
    DEMARE Arnaud
    BERNAL Egan
    KELDERMAN Wilco
    LOPEZ Miguel Angel
    IZAGIRRE Ion
    JUNGELS Bob

    Coolietje

    BERNAL Egan
    MATTHEWS Michael
    GROENEWEGEN Dylan
    EWAN Caleb
    DEMARE Arnaud
    JAKOBSEN Fabio
    KELDERMAN Wilco
    KWIATKOWSKI Michal
    IZAGIRRE Ion
    YATES Simon
    COLBRELLI Sonny
    BENNETT Sam

    Skylimit

    MATTHEWS Michael
    GROENEWEGEN Dylan
    YATES Simon
    DEMARE Arnaud
    COLBRELLI Sonny
    EWAN Caleb
    BENNETT Sam
    JUNGELS Bob
    BERNAL Egan
    TEUNS Dylan
    KWIATKOWSKI Michal
    CALMEJANE Lilian

    Multispeed

    YATES Simon
    LOPEZ Miguel Angel
    GROENEWEGEN Dylan
    DEMARE Arnaud
    TRENTIN Matteo
    BENNETT Sam
    EWAN Caleb
    KELDERMAN Wilco
    IZAGIRRE Ion
    BERNAL Egan
    JUNGELS Bob
    KWIATKOWSKI Michal

    Bastaix

    BERNAL Egan
    GROENEWEGEN Dylan
    YATES Simon
    IZAGIRRE Ion
    JUNGELS Bob
    BARDET Romain
    QUINTANA Nairo
    KRISTOFF Alexander
    JAKOBSEN Fabio
    MARTINEZ Daniel Felipe
    SANCHEZ Luis Leon
    KWIATKOWSKI Michal

    Kokkie1975

    GROENEWEGEN Dylan
    KELDERMAN Wilco
    JAKOBSEN Fabio
    TRENTIN Matteo
    BENNETT Sam
    EWAN Caleb
    KITTEL Marcel
    YATES Simon
    BERNAL Egan
    IZAGIRRE Ion
    QUINTANA Nairo
    URAN Rigoberto

    Dustin

    YATES Simon
    GROENEWEGEN Dylan
    EWAN Caleb
    BENNETT Sam
    IZAGIRRE Ion
    JUNGELS Bob
    DEMARE Arnaud
    BERNAL Egan
    KELDERMAN Wilco
    LOPEZ Miguel Angel
    JAKOBSEN Fabio
    KWIATKOWSKI Michal

    Mr10B

    GROENEWEGEN Dylan
    KWIATKOWSKI Michal
    KELDERMAN Wilco
    YATES Simon
    IZAGIRRE Ion
    LOPEZ Miguel Angel
    BENNETT Sam
    EWAN Caleb
    KITTEL Marcel
    MATTHEWS Michael
    TRENTIN Matteo
    COLBRELLI Sonny

    Reyn

    YATES Simon
    KELDERMAN Wilco
    BERNAL Egan
    KWIATKOWSKI Michal
    IZAGIRRE Ion
    LOPEZ Miguel Angel
    QUINTANA Nairo
    GROENEWEGEN Dylan
    BENNETT Sam
    DEMARE Arnaud
    JAKOBSEN Fabio
    KRISTOFF Alexander

    Peter Post Forever

    GROENEWEGEN Dylan
    IZAGIRRE Ion
    YATES Simon
    KELDERMAN Wilco
    TEUNS Dylan
    KONRAD Patrick
    EWAN Caleb
    BENNETT Sam
    KITTEL Marcel
    TRENTIN Matteo
    JAKOBSEN Fabio
    BERNAL Egan

    Pier Tol

    GROENEWEGEN Dylan
    MATTHEWS Michael
    BENNETT Sam
    EWAN Caleb
    KRISTOFF Alexander
    KONRAD Patrick
    TEUNS Dylan
    KWIATKOWSKI Michal
    BERNAL Egan
    LOPEZ Miguel Angel
    IZAGIRRE Ion
    KELDERMAN Wilco

    #441358

    Eens kijken of 2 sprintkopmannen zich gaat uitbetalen.

    #441403

    Meh ik had Matthews meegenomen voor etappe 6 en evt etappe 4 en wat ere plaatsen in de eerste 3 ritten :/

    #441418

    Helemaal fijn als je hem als kopman hebt 😒

    #441454

    De stofwolken van een winderige etappe 1 zijn opgetrokken. Helaas moeten we gelijk afscheid nemen van Michael Matthews wat voor veel teams een aderlating zal zijn. Gelukkig worden over het hele seizoen de 2 minste resultaten geschrapt om dit soort tegenvallers op te vangen. Etappe 1 werd uiteindelijk gewonnen door Dylan Groenewegen voor Caleb Ewan en Fabio Jakobsen. In de CLofC teams veel verschillende opvattingen. Er zijn door de meeste teams tussen de 5 en 8 sprinters geselecteerd en er is veel variatie wat de juiste kopmankeuze zal zijn. Zijn het twee sprinters of 2 klassementsmannen of zal toch een spreiding hierin het beste zijn. Voor nu nemen Drikkes (8 sprinters en kopmannen Groenewegen + Yates ) samen met Ivo001 ( 8 sprinters en kopmannen Groenewegen + Jakobsen ) de leiding. Op de 3e plaats volgt voorlopig Ben Pronk

    Stand na etappe 1

    1 Drikkes 336
    2 Ivo001 336
    3 Ben_Pronk 312
    4 Arviidd 303
    5 Kschiffmacher 286
    6 KimJungPoels 278
    7 Queso 266
    8 Peter Post Forever 266
    9 JulesdeJonghe 264
    10 Kokkie1975 262
    11 Mathieu Moller 254
    12 Harstikkebedankt 250
    13 Hofsje 249
    14 Coolietje 248
    15 Sjonge Jonge 242
    16 Mr10B 236
    17 Dayer Quintana 236
    18 Dustin 235
    19 Matt89 235
    20 Rahimns 234
    21 Zwartebroekengeletrui 232
    22 Skylimit 225
    23 Sandercool01 223
    24 Wielerfan999 220
    25 BrackenRidgeCycling 210
    26 Multispeed 200
    27 Ezequiel 198
    28 Pier Tol 196
    29 Erveedeeee 195
    30 Ceramiche Ariostea 182
    31 Arry1337 181
    32 WCEendT 178
    33 Rimenno 176
    34 Kunske 167
    35 Reyn 166
    36 Bastaix 145
    37 Billi 126
    38 Gerrit Glomser 114

    #441554

    Plekkie 5 ! Beste etappe tot nu toe ;-)

    #441658

    Denk dat we vandaag weer goede zaken doen met kopman groenewegen en kwiat als schaduw kopman 5de vandaag zijn ook schitterende bonuspunten

    #441673

    Nummer 1 (kopman), 4, 7, 8 vandaag voor mij.
    Kan beter, maar zeker niet slecht denk ik.
    Wel benieuwd hoe S Yates en I Izagirre de koers nu gaan vervolgen. Klassement lijkt me buiten zicht voor ze. ZUllen ze vol gaan aanvallen nu? Mogen dan in ieder geval wat sneller weg rijden.

    #441731

    Waaieralarm !!!. Wederom was het een waaierfeest in de 2e etappe van Parijs – Nice. Er zijn wederom flink wat ambities van renners en CLofC deelnemers de grond in geboord. Hele grote verschillen zijn er ook in de CLofC na 2 etappes ontstaan. Een groepje van 7 ging van sprinten om de overwinning en wederom champagne voor Dylan Groenewegen die Ivan Garcia Cortina en Philippe Gilbert ruim voorbleef. In het CLofC zijn de eerste 4 van gisteren ook na etappe 2 de eerste 4 in het klassement. Drikkes bouwt een ruime voorsprong van 48 punten op nummer 2 Ivo001 gevolgd door Ben Pronk op 72 punten en Arviidd op 73 punten.

    Stand na etappe 2

    1 1 Drikkes 574
    2 2 Ivo001 526
    3 3 Ben_Pronk 502
    4 4 Arviidd 501
    5 7 Queso 466
    6 6 KimJungPoels 464
    7 13 Hofsje 461
    8 5 Kschiffmacher 440
    9 20 Rahimns 433
    10 8 Peter Post Forever 430
    11 15 Sjonge Jonge 428
    12 10 Kokkie1975 426
    13 17 Dayer Quintana 426
    14 24 Wielerfan999 422
    15 16 Mr10B 420
    16 9 JulesdeJonghe 418
    17 14 Coolietje 412
    18 11 Mathieu Moller 407
    19 22 Skylimit 398
    20 18 Dustin 396
    21 19 Matt89 396
    22 31 Arry1337 378
    23 26 Multispeed 372
    24 23 Sandercool01 362
    25 25 BrackenRidgeCycling 362
    26 21 Zwartebroekengeletrui 360
    27 28 Pier Tol 356
    28 12 Harstikkebedankt 354
    29 32 WCEendT 342
    30 36 Bastaix 338
    31 27 Ezequiel 328
    32 29 Erveedeeee 324
    33 30 Ceramiche Ariostea 324
    34 37 Billi 312
    35 35 Reyn 302
    36 33 Rimenno 294
    37 34 Kunske 270
    38 38 Gerrit Glomser 234

    #441823

    Ik heb mijn ding weer even gedaan:

    1. (38x) Dylan Groenewegen
    2. (36x) Sam Bennett
    3. (35x) Egan Arley Bernal
    4. (34x) Simon Yates
    5. (32x) Wilco Kelderman
    6. (31x) Ion Izaguirre
    7. (28x) Caleb Ewan & Arnaud Demare
    9. (23x) Fabio Jakobsen
    10. (22x) Michal Kwiatkowski
    11. (19x) Michael Matthews
    12. (17x) Miguel Angel Lopez

    13. (16x) Bob Jungels
    14. (14x) Matteo Trentin & Alexander Kristoff
    16. (10x) Romain Bardet & Nairo Quintana
    18. (9x) Marc Soler & Sonny Colbrelli
    20. (7x) Dylan Teuns
    21. (6x) Marcel Kittel
    22. (4x) Rigoberto Uran
    23. (2x) Christophe Laporte, Sergio Henao, Patrick Konrad & Lillian Calmejane
    27. (1x) Richie Porte, Luis Leon Sanchez, Daniel Martinez, Edvald Boasson Hagen, Bryan Coquard & Ilnur Zakarin

    Daarnaast het aantal voor gekozen kopman /schaduw kopman:

    Kopman:
    1. (18x) Dylan Groenewegen
    2. (8x) Simon Yates
    3. (3x) Wilco Kelderman & Egan Arley Bernal
    5. (1x) Michal Kwiatkowski, Richie Porte, Sam Bennett, Arnaud Demare, Ion Izaguirre & Michael Matthews

    Schaduw kopman:
    1. (8x) Dylan Groenewegen
    2. (5x) Simon Yates
    3. (4x) Wilco Kelderman
    4. (3x) Egan Arley Bernal, Ion Izaguirre & Michal Kwiatkowski
    7. (2x) Caleb Ewan, Matteo Trentin, Arnaud Demare & Michael Matthews
    11. (1x) Fabio Jakobsen, Romain Bardet, Sam Bennett & Miguel Angel Lopez

    #441829

    Ipv Kwiatkowski en Matthews heb ik Trentin en Kristoff. Verder de meeste gekozen renners opgesteld.
    Snap alleen niet meer waarom ik geen Kwiatek heb gekozen eigenlijk.

    #441850

    ik vraag me af waarom er iemand Porte als kopman kiest….. die heeft de ontwikkelingen niet echt gevolgd lijkt wel.

    #441853

    Ik had niet verwacht dat Bernal zo goed zou zijn. Gelukkig heb ik daarin nog 3 medestanders…

    (in Colombia waren MAL en Quintana beter, daarom voor hen gegaan)

    #442005

    Etappe 3 is een massasprint geworden. Deze keer was het de beurt aan Sam Bennett die Caleb Ewan en Fabio Jakobsen voorbleef. In het CLofC klassement een ongewijzigde top 3. Nog steeds Drikkes aan de leiding die zijn voorsprong op Ivo001 ziet slinken tot 10 punten. Ben Pronk volgt op 32 punten als 3e. Vanaf morgen een andere Parijs – Nice. De sprintersteams zullen een toontje lager gaan zingen of de opgebouwde voorsprong op de andere teams voldoende is zal later in de week blijken.

    Stand na etappe 3

    1 1 1 Drikkes 796
    2 2 2 Ivo001 786
    3 3 3 Ben_Pronk 764
    4 6 6 KimJungPoels 725
    5 4 4 Arviidd 703
    6 8 5 Kschiffmacher 676
    7 5 7 Queso 674
    8 11 15 Sjonge Jonge 646
    9 9 20 Rahimns 642
    10 7 13 Hofsje 631
    11 16 9 JulesdeJonghe 626
    12 10 8 Peter Post Forever 616
    13 12 10 Kokkie1975 612
    14 18 11 Mathieu Moller 608
    15 17 14 Coolietje 596
    16 20 18 Dustin 592
    17 21 19 Matt89 592
    18 28 12 Harstikkebedankt 588
    19 14 24 Wielerfan999 586
    20 15 16 Mr10B 566
    21 13 17 Dayer Quintana 554
    22 19 22 Skylimit 554
    23 25 25 BrackenRidgeCycling 546
    24 26 21 Zwartebroekengeletrui 542
    25 27 28 Pier Tol 526
    26 31 27 Ezequiel 526
    27 23 26 Multispeed 520
    28 32 29 Erveedeeee 508
    29 24 23 Sandercool01 496
    30 22 31 Arry1337 494
    31 29 32 WCEendT 482
    32 33 30 Ceramiche Ariostea 482
    33 35 35 Reyn 470
    34 30 36 Bastaix 442
    35 36 33 Rimenno 438
    36 37 34 Kunske 428
    37 34 37 Billi 394
    38 38 38 Gerrit Glomser 362

    #442060

    Ben_pronk je heb gelijk,snap het ook niet !

    #442330

    Na etappe 4 zijn er maar weinig punten uitgedeeld. De renners op het podium Cort, de Gendt en Ciccone zijn niet gekozen en ook daarachter was het voor de meeste teams sprokkelen. Ook het CLofC podium blijft voor de 4e dag op rij ongewijzigd. Drikkes voor Ivo001 en Ben Pronk. Morgen de tijdrit zorg dat voor grotere verschuivingen ?

    Stand na etappe 4

    1 1 1 1 Drikkes 886
    2 2 2 2 Ivo001 860
    3 3 3 3 Ben_Pronk 810
    4 5 4 4 Arviidd 790
    5 4 6 6 KimJungPoels 761
    6 6 8 5 Kschiffmacher 724
    7 7 5 7 Queso 717
    8 10 7 13 Hofsje 698
    9 8 11 15 Sjonge Jonge 688
    10 9 9 20 Rahimns 684
    11 15 17 14 Coolietje 680
    12 12 10 8 Peter Post Forever 665
    13 20 15 16 Mr10B 659
    14 13 12 10 Kokkie1975 652
    15 22 19 22 Skylimit 650
    16 11 16 9 JulesdeJonghe 649
    17 14 18 11 Mathieu Moller 648
    18 19 14 24 Wielerfan999 639
    19 16 20 18 Dustin 634
    20 17 21 19 Matt89 634
    21 21 13 17 Dayer Quintana 628
    22 18 28 12 Harstikkebedankt 611
    23 23 25 25 BrackenRidgeCycling 599
    24 27 23 26 Multispeed 588
    25 25 27 28 Pier Tol 568
    26 29 24 23 Sandercool01 564
    27 24 26 21 Zwartebroekengeletrui 562
    28 30 22 31 Arry1337 562
    29 26 31 27 Ezequiel 546
    30 32 33 30 Ceramiche Ariostea 546
    31 31 29 32 WCEendT 538
    32 28 32 29 Erveedeeee 528
    33 33 35 35 Reyn 512
    34 34 30 36 Bastaix 508
    35 37 34 37 Billi 469
    36 35 36 33 Rimenno 459
    37 36 37 34 Kunske 448
    38 38 38 38 Gerrit Glomser 428

    #442338

    Ik ga toch van 20 naar 13 in deze etappe. Jammer dat de vluchters wegbleven want had juist met Kwiat, Colbrelli en Trentin geanticipeerd op deze etappe

    #442401

    Ik geniet ervan zolang het duurt :-)

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 51)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

Headlines