CLofC wedstrijd 12:Gree- Tour of Guangxi

|

Wielrennen en wielernieuws op WielerFlits Wielerforum Wielerspellen Overige wielerspellen CLofC wedstrijd 12:Gree- Tour of Guangxi

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 51)
  • #513576

    Wedstrijd 12 in de Champions League of Cycling competitie, de Gree- Tour of Guangxi bestaande uit 6 etappes wordt gehouden van 17 oktober tot en met 22 oktober 2019 . De eindscore van de Gree- Tour of Guangxi zal gedeeld worden door 6 etappes en worden meegenomen in de totaalstand van de CLOFC

    Teams kunnen worden aangeleverd tot en met woensdag 16 oktober 2019 23.59.59

    LET OP DAT JE BIJ HET AANMELDEN OOK JE KOPMAN (100% extra punten ) EN SCHADUWKOPMAN (50% extra punten ) AANGEEFT. DEZE PUNTEN GELDEN IN ALLE ETAPPES EN KLASSEMENTEN. VERDER ZIJN ER AAN DE KEUZE VAN EEN RENNER GEEN RESTRICTIES GEBONDEN.

    Iedereen is zelf verantwoordelijk voor het bijhouden van de deelnemerslijst. Het aanmelden van reserves is toegestaan met een maximum van 3 stuks. Zeker bij de wat kleinere koersen zijn er tot aan het laatste moment nog wel eens wijzigingen op de startlijst. Dit bijhouden en iedereen op de hoogte brengen is voor de organisator geen doen. Wijzigingen kunnen tevens tot en met 16 oktober 2019 23.59.59 worden aangegeven. Daarna gelden niet starters als een 0 resultaat in jou team

    De voorlopige deelnemerslijst is te vinden op procyclingstats.com.

    https://www.procyclingstats.com/race/tour-of-guangxi/2019/gc/startlist

    Maak een team van 12 coureurs van de deelnemerslijst en stuur mij een pb
    Evt wijzigingen kunnen worden doorgegeven tot en met 16 oktober 23.59.59

    Top 20 krijgt punten per etappe en einduitslag in de vorm van.
    1e/50 2e/44 3e/40 4e/36 5e/32 6e/30 7e/28 8e/26 9e/24 10e/22 11e/20 12e/18 13e/16 14e/14 15e/12 16e/10 17e/8 18e/6 19e/4 20e/2 – Er is geen keuze nodig voor een kopman per etappe

    Top 5 puntenklassement – 1e/15 2e/12 3e/9 4e/6 5e/3
    Top 5 bergklassement – 1e/15 2e/12 3e/9 4e/6 5e/3

    Etappeschema en profielen

    https://www.procyclingstats.com/race/tour-of-guangxi/2019/gc/stages

    Stand na wedstrijd 11 – Ronde van Denemarken

    1 2 Harstikkebedankt 1945 – V
    2 1 Matt89 1943 – V
    3 3 Sjonge Jonge 1925 – V
    4 4 Pier Tol 1912 – V
    5 5 Reyn 1905 – V
    6 6 Dustin 1896 – V
    7 9 KimJungPoels 1890 – V
    8 7 BrackenRidgeCycling 1889 – V
    9 8 Billi 1871 – V
    10 10 Arry1337 1865 – V
    11 12 Coolietje 1861 – V
    12 14 Kschiffmacher 1858 – V
    13 11 Zwartebroekengeletrui 1854 – V
    14 13 Erveedeeee 1847
    15 17 Ceramiche Ariostea 1829 – V
    16 18 Ivo001 1826
    17 16 Multispeed 1822 – V
    18 15 Bastaix 1819 – V
    19 19 Mathieu Moller 1806 – V
    20 23 Peter Post Forever 1797 – V
    21 21 Dayer Quintana 1788 – V
    22 25 Hofsje 1785 – V
    23 24 Queso 1774
    24 20 Rahimns 1768 – V
    25 22 Kunske 1764 – V
    26 28 WCEendT 1758
    27 26 Kokkie1975 1751 – V
    28 29 JulesdeJonghe 1750 – V
    29 27 Ben_Pronk 1737 – V
    30 30 Wielerfan999 1710 -V
    31 31 Ezequiel 1675
    32 32 Drikkes 1608
    33 33 Gerrit Glomser 1569 – V
    34 34 Skylimit 1538 – V
    35 36 Arviidd 1481
    36 35 Rimenno 1480 – V

    #513905

    Nog geen bevestigde startlijst… Van Poppel schijnt al niet te starten daar, die is al op vakantie.

    #513913

    Veel ploegen hebben selectie al wel vrijgegeven, nog een handvol ploegen niet.

    #513951

    Maak gebruik van de mogelijkheden tot het selecteren van reserves.

    #514049

    pb verstuurd

    #514051

    De startlijst is definief inmiddels

    #514080

    pb verzonden

    #514099

    pd verzonden

    #514138

    De Plus rijdt ook niet

    #514141

    2x PB
    Ene is correctie foutieve renner!

    #514190

    Ik heb mijn team via de mail verstuurd, want Wieler-(maak ons website van het jaar)Flits logt mij direct uit zodra ik ergens op klik nadat ik inlog, dus ik kan geen PB’s versturen :(

    #514264

    29 teams ontvangen voor de laatste koers van het jaar. Ik hoop morgenavond met een eerste update te komen.

    #514279

    @harstikkebedankt. Wat is jouw team? Gaat spannend worden. Ik baal nu al dat ik Degenkolb boven Moschetti heb verkozen.

    Mijn team:

    Pascal Ackermann KOPMAN
    Fernando Gaviria SCHADUWKOPMAN

    Matteo Trentin
    Phil Bauhaus
    Kristoffer Halvorsen
    Remi Cavagna
    John Degenkolb
    Timo Roosen
    Enric Mas
    Davide Villela
    Alexandr Riabushenko
    Timothy Dupont

    #514304

    ik dacht, ik doe wat anders als jullie allemaal deze laatste ronde om een paar plekjes te stijgen.
    Dupont 2e kopman, lekker begin vandaag

    #514391

    1. Pascal Ackermann (Kopman)
    2. Davide Villela (Schaduwkopman)
    3. Felix Grossschartner
    4. Guillaume Martin
    5. Lilian Calmejane
    6. Rémi Cavagna
    7. Timo Roosen
    8. Sep Vanmarcke
    9. Matteo Trentin
    10. Jakub Mareczko
    11. Timothy Dupont
    12. Fernando Gaviria

    Ik hoop erop dat de sprinters van de tweede lijn net niet de bergjes van halverwege de ronde over komen. Dan gaan hopelijk Roosen, Trentin en Vanmarcke voor mij voor punten zorgen in de tweede lijn, en eventueel voor een goed eindklassement. Voor de zwaarste etappe en de winst zet ik mijn kaarten op Villela, Martin, Calmejane, Grossschartner en Cavagna. Ik ben een beetje bang dat ik misschien een sprinter of twee te weinig heb gekozen, maar vond de tweede lijn niet erg indrukwekkend. Daarnaast reed Bauhaus in het afgelopen halfjaar niet bijster veel top 5 noteringen, en lijkt hij tekort te komen tegen de Gaviria’s en Ackermannen van deze ronde. Dus maar de gok genomen dat hij tegen zou vallen en daarmee mijn extra klassementsman te rechtvaardigen.

    Ik ben benieuwd wie dit jaar zal winnen. Het lijkt voor een hoop plekken nog spannend te worden. Deze ronde zou wel eens verrassend uit kunnen pakken.

    #514405

    Hier hetzelfde @matt

    Mijn team:

    1 ACKERMANN Pascal (1e captain)
    2 TRENTIN Matteo (2e captain)

    3 GAVIRIA Fernando
    4 HALVORSEN Kristoffer
    5 BAUHAUS Phil
    6 DEGENKOLB John
    7 DUPONT Timothy
    8 MAS Enric
    9 CALMEJANE Lilian
    10 MARTIN Guillaume
    11 SCHACHMANN Maximilian
    12 GROSSSCHARTNER Felix

    #514428

    4 verschillende renners zie ik. De lastige etappe + eindklassement zal de doorslag geven. Bewust de Bora mannen niet gekozen om onderscheid te maken. Nu hopen dat het goed uitpakt :)

    #514649

    Ben_Pronk

    ACKERMANN Pascal
    TRENTIN Matteo
    GROVES Kaden
    BAUHAUS Phil
    GAVIRIA Fernando
    ROOSEN Timo
    BALLERINI Davide
    GROSSSCHARTNER Felix
    MAS Enric
    MARTINEZ Daniel Felipe
    ZAKARIN Ilnur
    DE LA CRUZ David

    JulesdeJonghe

    ACKERMANN Pascal
    TRENTIN Matteo
    MARTIN Guillaume
    DUPONT Timothy
    GAVIRIA Fernando
    BAUHAUS Phil
    ROOSEN Timo
    MAS Enric
    CARTHY Hugh
    SCHACHMANN Maximilian
    MINALI Riccardo
    GROSSSCHARTNER Felix

    Ceramiche Ariostea

    TRENTIN Matteo
    ACKERMANN Pascal
    GAVIRIA Fernando
    BAUHAUS Phil
    MOSCHETTI Matteo
    BALLERINI Davide
    MARTINEZ Daniel Felipe
    DUPONT Timothy
    SCHACHMANN Maximilian
    GROSSSCHARTNER Felix
    VILLELA Davide
    MAS Enric

    Rimenno

    ACKERMANN Pascal
    TRENTIN Matteo
    DEGENKOLB John
    GAVIRIA Fernando
    BAUHAUS Phil
    HALVORSEN Kristoffer
    DE LA CRUZ David
    SCHACHMANN Maximilian
    GROSSSCHARTNER Felix
    MAS Enric
    KAMNA Lennard
    ZAKARIN Ilnur

    Kschiffmacher

    ACKERMANN Pascal
    TRENTIN Matteo
    HALVORSEN Kristoffer
    MAS Enric
    MARTINEZ Daniel Felipe
    HAGEN Carl Frederik
    GAVIRIA Fernando
    DEGENKOLB John
    CAVAGNA Remi
    GROSSSCHARTNER Felix
    MAREZCKO Jakub
    BAUHAUS Phil

    Kunske

    ACKERMANN Pascal
    SCHACHMANN Maximilian
    BAUHAUS Phil
    BALLERINI Davide
    GROSSSCHARTNER Felix
    MAS Enric
    DEGENKOLB John
    KANTER Max
    HALVORSEN Kristoffer
    CALMEJANE Lilian
    NARVAEZ Jhonathan
    GAVIRIA Fernando

    Billi

    ACKERMANN Pascal
    MAS Enric
    GAVIRIA Fernando
    TRENTIN Matteo
    BAUHAUS Phil
    MARTIN Guillaume
    SCHACHMANN Maximilian
    MARTINEZ Daniel Felipe
    MARECZKO Jakub
    GROSSSCHARTNER Felix
    DEGENKOLB John
    BALLERINI Davide

    Hartstikkebedankt

    ACKERMANN Pascal
    TRENTIN Matteo
    GAVIRIA Fernando
    HALVORSEN Kristoffer
    BAUHAUS Phil
    DEGENKOLB John
    DUPONT Timothy
    MAS Enric
    CALMEJANE Lilian
    MARTIN Guillaume
    SCHACHMANN Maximilian
    GROSSSCHARTNER Felix

    Wielerfan999

    ACKERMANN Pascal
    CARTHY Hugh
    LAWLESS Christopher
    TRENTIN Matteo
    GAVIRIA Fernando
    SCHACHMANN Maximilian
    MARTINEZ Daniel Felipe
    GROSSSCHARTNER Felix
    CAVANGA Remi
    MAS Enric
    DUPONT Timothy
    MARTIN Guillaume

    Zwartebroekengeletrui

    ACKERMANN Pascal
    TRENTIN Matteo
    HIRT Jan
    SCHACHMANN Maximilian
    MAS Enric
    TOLHOEK Antwan
    MARTIN Guillaume
    HALVORSEN Kristoffer
    BALLERINI Davide
    MARECZKO Jakub
    DEGENKOLB John
    GAVIRIA Fernando

    Ezequiel

    ACKERMANN Pascal
    GROSSSCHARTNER Felix
    BAUHAUS Phil
    KUDUS Merhawi
    MAS Enric
    MARTINEZ Daniel Felipe
    GAVIRIA Fernando
    DEGENKOLB John
    TRENTIN Matteo
    MARTIN Guillaume
    CRAS Steff
    MARECZKO Jakub

    Sjonge Jonge

    ACKERMANN Pascal
    GAVIRIA Fernando
    HALVORSEN Kristoffer
    DUPONT Timothy
    DEGENKOLB John
    TRENTIN Matteo
    MARECZKO Jakub
    BAUHAUS Phil
    MAS Enric
    MARTIN Guillaume
    GROSSSCHARTNER Felix
    VILLELA Davide

    Rahimns

    ACKERMANN Pascal
    GAVIRIA Fernando
    HALVORSEN Kristoffer
    DEGENKOLB John
    TRENTIN Matteo
    MARECZKO Jakub
    GROSSSCHARTNER Felix
    MARTIN Guillaume
    MARTINEZ Daniel Felipe
    MAS Enric
    DUPONT Timothy
    VAN GARDEREN Tejay

    Dayer Quintana

    ACKERMANN Pascal
    MAS Enric
    GAVIRIA Fernando
    DEGENKOLB John
    TRENTIN Matteo
    MARECZKO Jakub
    SWIFT Ben
    BAUHAUS Phil
    CARTHY Hugh
    MARTIN Guillaume
    GROSSSCHARTNER Felix
    CAVAGNA Remi

    Matt89

    ACKERMANN Pascal
    GAVIRIA Fernando
    TRENTIN Matteo
    BAUHAUS Phil
    HALVORSEN Kristoffer
    CAVAGNA Remi
    DEGENKOLB John
    ROOSEN Timo
    MAS Enric
    VILLELA Davide
    RIABUSHENKO Alexandr
    DUPONT Timothy

    Hofsje

    ACKERMANN Pascal
    GAVIRIA Fernando
    TRENTIN Matteo
    DEGENKOLB John
    MARECZKO Jakub
    BAUHAUS Phil
    MARTIN Guillaume
    MARTINEZ Daniel Felipe
    SCHACHMANN Maximilian
    MAS Enric
    KUDUS Merhawi
    GROSSSCHARTNER Felix

    Gerrit Glomser

    ACKERMANN Pascal
    CARTHY Hugh
    LAWLESS Christoffer
    HAGEN Carl Frederik
    EDMONSSON Alexander
    SPILAK Simon
    DEGENKOLB John
    GAVIRIA Fernando
    TAARAMAE Rein
    SCHACHMANN Maximilian
    VILLELA David
    MAS Enric

    KimJungPoels

    ACKERMANN Pascal
    TRENTIN Matteo
    GAVIRIA Fernando
    DUPONT Timothy
    DEGENKOLB John
    ROOSEN Timo
    MARECZKO Jakub
    BAUHAUS Phil
    HALVORSEN Kristoffer
    HOFLAND Moreno
    CAVAGNA Remi
    GROSSSCHARTNER Felix

    Arry1337

    ACKERMANN Pascal
    VILLELA Davide
    GROSSSCHARTNER Felix
    MARTIN Guillaume
    CALMEJANE Lilian
    CAVAGNA Remi
    ROOSEN Timo
    VANMARCKE Sep
    TRENTIN Matteo
    MARECZKO Jakub
    DUPONT Timothy
    GAVIRIA Fernando

    Mathieu Moller

    ACKERMANN Pascal
    GAVIRIA Fernando
    CARTHY Hugh
    MARECZKO Jakub
    MAS Enric
    GROSSSCHARTNER Felix
    HALVORSEN Kristoffer
    TRENTIN Matteo
    DEGENKOLB John
    MOSCHETTI Matteo
    MARTIN Guillaume
    DUPONT Timothy

    BrackenRidgeCycling

    ACKERMANN Pascal
    DUPONT Timothy
    TRENTIN Matteo
    GAVIRIA Fernando
    HALVORSEN Kristoffer
    DEGENKOLB John
    MARECZKO Jakub
    BAUHAUS Phil
    VILLELA David
    GROSSSCHARTNER Felix
    MARTIN Guillaume
    MAS Enric

    Coolietje

    ACKERMANN Pascal
    GAVIRIA Fernando
    TRENTIN Matteo
    BAUHAUS Phil
    DUPONT Timothy
    DEGENKOLB John
    HALVORSEN Kristoffer
    HAGEN Carl Frederik
    GROSSSCHARTNER Felix
    MARTIN Guillaume
    MARTINEZ Daniel Felipe
    MAS Enric

    Skylimit

    ACKERMANN Pascal
    CAVAGNA Remi
    LAWLESS Christoffer
    BALLERINI Davide
    BAUHAUS Phil
    SCHACHMANN Maximilian
    EDMONSSON Alexander
    BIERMANS Jenthe
    GAVIRIA Fernando
    ROSA Diego
    VILLELA David
    MARTINEZ Daniel Felipe

    Reyn

    ACKERMANN Pascal
    GAVIRIA Fernando
    BAUHAUS Phil
    DUPONT Timothy
    MAS Enric
    MARTINEZ Daniel Felipe
    GROSSSCHARTNER Felix
    TRENTIN Matteo
    EDMONSON Alexander
    MARTINELLI Davide
    MARTIN Guillaume
    DEGENKOLB John

    Peter Post Forever

    ACKERMANN Pascal
    MAS Enric
    TRENTIN Matteo
    CAVAGNA Remi
    DE LA CRUZ David
    MARTINEZ Daniel Felipe
    HAGEN Carl Frederik
    DEGENKOLB John
    GAVIRIA Fernando
    GROSSSCHARTNER Felix
    ARNDT Nikias
    VILLELA Davide

    Pier Tol

    ACKERMANN Pascal
    TRENTIN Matteo
    DEGENKOLB John
    HALVORSEN Kristoffer
    DUPONT Timothy
    BAUHAUS Phil
    MARECZKO Jakub
    GAVIRIA Fernando
    MARTIN Guillaume
    MAS Enric
    GROSSSCHARTNER Felix
    VILLELA Davide

    Multispeed

    ACKERMANN Pascal
    GROSSSCHARTNER Felix
    TRENTIN Matteo
    CAVAGNA Remi
    GAVIRIA Fernando
    MAS Enric
    HAGEN Carl Frederik
    CARTHY Hugh
    MARTINEZ Daniel Felipe
    VILLELA Davide
    SPILAK Simon
    HALVORSEN Kristoffer

    Bastaix

    ACKERMANN Pascal
    SCHACHMANN Maximilian
    HALVORSEN Kristoffer
    GAVIRIA Fernando
    DEGENKOLB John
    TRENTIN Matteo
    GROSSSCHARTNER Felix
    MARTIN Guillaume
    TAARAMAE Rein
    HIRT Jan
    CAVAGNA Remi
    MAS Enric

    Kokkie1975

    ACKERMANN Pascal
    MARTIN Guillaume
    TRENTIN Matteo
    HALVORSEN Kristoffer
    GAVIRIA Fernando
    DUPONT Timothy
    CALMEJANE Lilian
    SCHACHMANN Maximilian
    FENG Chun Kai
    KOCH Jonas
    CAVAGNA Remi
    BIERMANS Jenthe

    Dustin

    ACKERMANN Pascal
    MAS Enric
    TRENTIN Matteo
    GROSSSCHARTNER Felix
    GAVIRIA Fernando
    MARTIN Guillaume
    HALVORSEN Kristoffer
    BAUHAUS Phil
    MARTINEZ Daniel Felipe
    MOSCHETTI Matteo
    TOLHOEK Antwan
    MARECZKO Jakub

    #514651

    Stand na etappe 1

    1 Ceramiche Ariostea 290
    2 Reyn 283
    3 Hofsje 281
    4 KimJungPoels 280
    5 JulesdeJonghe 280
    6 Dustin 274
    7 Ben_Pronk 272
    8 Sjonge Jonge 271
    9 Mathieu Moller 267
    10 Pier Tol 266
    11 Billi 264
    12 Kschiffmacher 260
    13 Matt89 259
    14 Ezequiel 256
    15 Zwartebroekengeletrui 248
    16 BrackenRidgeCycling 248
    17 Coolietje 245
    18 Dayer Quintana 242
    19 Harstikkebedankt 240
    20 Rahimns 235
    21 Rimenno 234
    22 Skylimit 232
    23 Arry1337 226
    24 Kunske 226
    25 Wielerfan999 204
    26 Kokkie1975 191
    27 Peter Post Forever 186
    28 Bastaix 180
    29 Multispeed 178
    30 Gerrit Glomser 168

    #514653

    Laatste wedstrijd van het seizoen de Tour of Guanxi met in de eerste twee dagen ook twee verwachte massasprints. De beste start voor ons klassement is voor KimJungPoels die inmiddels een ruime voorsprong van 36 punten heeft opgebouwd op nummer 2/3 Ceramiche Ariostea en nog voor eventjes titelhouder Pier Tol. Hoe doen de 2 titelkandidaten het ? Voorafgaand de wedstrijd had Harstikkebedankt 2 CLofC punten voorsprong op Matt89. Na 2 etappes is de 2 punten achterstand voor Matt89 voorlopig omgebogen in een 2 punten voorsprong in de titelstrijd. maar met nog 4 etappes en een eindklassement is er nog genoeg mogelijk.

    Stand na etappe 2

    1 4 KimJungPoels 558
    2 1 Ceramiche Ariostea 522
    3 10 Pier Tol 522
    4 8 Sjonge Jonge 520
    5 5 JulesdeJonghe 518
    6 9 Mathieu Moller 516
    7 2 Reyn 512
    8 15 Zwartebroekengeletrui 508
    9 11 Billi 504
    10 3 Hofsje 502
    11 16 BrackenRidgeCycling 498
    12 7 Ben_Pronk 492
    13 13 Matt89 492
    14 12 Kschiffmacher 488
    15 20 Rahimns 484
    16 19 Harstikkebedankt 466
    17 14 Ezequiel 464
    18 17 Coolietje 464
    19 6 Dustin 458
    20 23 Arry1337 452
    21 18 Dayer Quintana 450
    22 24 Kunske 416
    23 21 Rimenno 432
    24 26 Kokkie1975 409
    25 25 Wielerfan999 398
    26 22 Skylimit 390
    27 27 Peter Post Forever 364
    28 28 Bastaix 358
    29 29 Multispeed 332
    30 30 Gerrit Glomser 318

    #514663

    Verkeerde EF sprinter gekozen.

    #514694

    Ik Ben bang dat dupont als schaduw kopman mij niet in de top 10 gaat houden.

    #514695

    Een lastig klimmetje zorgde ervoor dat er toch een aantal sprinters overboord gingen. Pascal Ackermann bleef in het peloton zitten en won de sprint voor Alexandr Riabushenko en Matteo Trentin. In het klassement blijft KimJungPoels aan de leiding met 30 punten voorsprong op Matt89. Die als enige Alexandr Riabushenko opstelde. Op 38 punten volgt Pier Tol als 3e. De ontwikkelingen van het CLofC klassement zijn dat Matt89 met zijn voorlopig gouden zet Riabushenko zijn voorsprong iets uitbreid van 4 naar 6 CLofC punten op de naaste belager Harstikkebedankt.

    Stand na etappe 3

    1 1 4 KimJungPoels 748
    2 13 13 Matt89 718
    3 3 10 Pier Tol 710
    4 2 1 Ceramiche Ariostea 705
    5 5 5 JulesdeJonghe 694
    6 7 2 Reyn 692
    7 4 8 Sjonge Jonge 688
    8 20 23 Arry1337 682
    9 10 3 Hofsje 680
    10 14 12 Kschiffmacher 678
    11 16 19 Harstikkebedankt 672
    12 8 15 Zwartebroekengeletrui 668
    13 12 7 Ben_Pronk 668
    14 11 16 BrackenRidgeCycling 666
    15 9 11 Billi 660
    16 6 9 Mathieu Moller 656
    17 17 14 Ezequiel 642
    18 15 20 Rahimns 624
    19 18 17 Coolietje 620
    20 21 18 Dayer Quintana 620
    21 19 6 Dustin 614
    22 23 21 Rimenno 608
    23 24 26 Kokkie1975 593
    24 22 24 Kunske 572
    25 27 27 Peter Post Forever 566
    26 25 25 Wielerfan999 552
    27 26 22 Skylimit 541
    28 28 28 Bastaix 512
    29 29 29 Multispeed 498
    30 30 30 Gerrit Glomser 430

    #514954

    In deze etappe met aankomst bergop zou het klassement in zijn plooi moeten gaan vallen. Deze koninginnenetappe is gewonnen door Enric Mas die Daniel Felipe Martinez en Diego Rosa ruim voorbleef. In het CLofC klassement deed Ceramiche Ariostea de beste zaken door de leiding over te nemen van KimJungPoels. Op 29 punten staat Kschiffmacher 2e met kort daarachter Hofsje op plaats 3. Wat betreft het eindklassement ziet Matt89 zijn voorsprong van 6 CLoC punten in de rook opgaan. Met de huidige stand behoudt Hartstikkebedankt zijn voorsprong met 1 CLofC punt.

    Stand na etappe 4

    1 4 2 1 Ceramiche Ariostea 873
    2 10 14 12 Kschiffmacher 844
    3 9 10 3 Hofsje 840
    4 15 9 11 Billi 839
    5 6 7 2 Reyn 826
    6 3 3 10 Pier Tol 822
    7 13 12 7 Ben_Pronk 820
    8 17 17 14 Ezequiel 812
    9 21 19 6 Dustin 809
    10 25 27 27 Peter Post Forever 805
    11 5 5 5 JulesdeJonghe 804
    12 2 13 13 Matt89 802
    13 7 4 8 Sjonge Jonge 800
    14 11 16 19 Harstikkebedankt 800
    15 1 1 4 KimJungPoels 792
    16 8 20 23 Arry1337 785
    17 12 8 15 Zwartebroekengeletrui 782
    18 19 18 17 Coolietje 782
    19 14 11 16 BrackenRidgeCycling 778
    20 18 15 20 Rahimns 758
    21 20 21 18 Dayer Quintana 747
    22 16 6 9 Mathieu Moller 746
    23 22 23 21 Rimenno 736
    24 26 25 25 Wielerfan999 718
    25 24 22 24 Kunske 702
    26 29 29 29 Multispeed 702
    27 27 26 22 Skylimit 685
    28 23 24 26 Kokkie1975 671
    29 28 28 28 Bastaix 644
    30 30 30 30 Gerrit Glomser 550

    #515221

    Spannend! Bedankt park voor de dagelijkse update mbt het eindklassement :)

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 51)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.