CLofC wedstrijd 11: PostNord Danmark Rundt

|

Wielrennen en wielernieuws op WielerFlits Wielerforum Wielerspellen Overige wielerspellen CLofC wedstrijd 11: PostNord Danmark Rundt

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 32)
  • #495682

    Wedstrijd 11 in de Champions League of Cycling competitie, de Ronde van Denemarken bestaande uit 5 etappes wordt gehouden van 21 augustus tot en met 25 augustus . De eindscore van de Ronde van Denemarken zal gedeeld worden door 5 etappes en worden meegenomen in de totaalstand van de CLOFC

    Teams kunnen worden aangeleverd tot en met woensdag 21 augustus 2019 12.00

    LET OP DAT JE BIJ HET AANMELDEN OOK JE KOPMAN (100% extra punten ) EN SCHADUWKOPMAN (50% extra punten ) AANGEEFT. DEZE PUNTEN GELDEN IN ALLE ETAPPES EN KLASSEMENTEN. VERDER ZIJN ER AAN DE KEUZE VAN EEN RENNER GEEN RESTRICTIES GEBONDEN.

    Iedereen is zelf verantwoordelijk voor het bijhouden van de deelnemerslijst. Het aanmelden van reserves is toegestaan met een maximum van 3 stuks. Zeker bij de wat kleinere koersen zijn er tot aan het laatste moment nog wel eens wijzigingen op de startlijst. Dit bijhouden en iedereen op de hoogte brengen is voor de organisator geen doen. Wijzigingen kunnen tevens tot en met 21 augustus 2019 12.00 worden aangegeven. Daarna gelden niet starters als een 0 resultaat in jou team

    De voorlopige deelnemerslijst is te vinden op procyclingstats.com.

    https://www.procyclingstats.com/race/tour-of-denmark/2019/gc/startlist

    Maak een team van 12 coureurs van de deelnemerslijst en stuur mij een pb
    Evt wijzigingen kunnen worden doorgegeven tot en met 3 augustus 2019 12.00

    Top 20 krijgt punten per etappe en einduitslag in de vorm van.
    1e/50 2e/44 3e/40 4e/36 5e/32 6e/30 7e/28 8e/26 9e/24 10e/22 11e/20 12e/18 13e/16 14e/14 15e/12 16e/10 17e/8 18e/6 19e/4 20e/2 – Er is geen keuze nodig voor een kopman per etappe

    Top 5 puntenklassement – 1e/15 2e/12 3e/9 4e/6 5e/3
    Top 5 bergklassement – 1e/15 2e/12 3e/9 4e/6 5e/3

    Etappeschema en profielen

    https://www.procyclingstats.com/race/tour-of-denmark/2019/gc/stages

    Stand na wedstrijd 9 – Tour de Wallonie

    1 2 3 Matt89 1764 V
    2 1 1 Harstikkebedankt 1763 – V
    3 5 4 Sjonge Jonge 1759 V
    4 4 5 Pier Tol 1746 V
    5 3 2 Reyn 1743 V
    6 6 9 Dustin 1721 V
    7 11 10 BrackenRidgeCycling 1708 V
    8 7 7 Billi 1704 V
    9 12 8 KimJungPoels 1696 – V
    10 10 14 Arry1337 1694 V
    11 8 12 Zwartebroekengeletrui 1688 V
    12 9 6 Coolietje 1685 V
    13 15 11 Erveedeeee 1676 V
    14 14 15 Kschiffmacher 1664 V
    15 21 21 Bastaix 1656 V
    16 13 13 Multispeed 1650 V
    17 20 18 Ceramiche Ariostea 1647 – V
    18 16 17 Ivo001 1646 V
    19 23 19 Mathieu Moller 1639 V
    20 19 16 Rahimns 1628 – V
    21 18 28 Dayer Quintana 1621 V
    22 28 24 Kunske 1618 V
    23 17 23 Peter Post Forever 1608 V
    24 25 22 Queso 1604 V
    25 29 30 Hofsje 1603 V
    26 24 26 Kokkie1975 1599 V
    27 22 20 Mr10B 1599
    28 27 25 Ben_Pronk 1597 V
    29 26 27 WCEendT 1597 V
    30 30 29 JulesdeJonghe 1562 V
    31 31 32 Wielerfan999 1549 V
    32 32 31 Ezequiel 1513 V
    33 33 33 Drikkes 1505
    34 34 34 Gerrit Glomser 1447 – V
    35 35 35 Skylimit 1378 V
    36 36 36 Rimenno 1358 V
    37 37 37 Arviidd 1347

    #495701

    Lastige keuzes hier…. geen idee

    #495861

    Dit Wordt gokken voor mij, wachten op de voorbeschouwing

    #496207

    5 van 37 teams inmiddels ontvangen. Deadline 21 juli 2019 12.00

    #496378

    team verzonden, kopman zal weer een grote rol gaan spelen wie bovenin meedoet

    #496469

    team verzonden

    #496607

    14 van 37 teams aangeleverd. Inleveren kan tot en met morgen 12.00

    #496842

    Team gestuurd, ga voor een top-10 notering, maar kan ook gewoon weer de onderste regionen worden.

    #496977

    Vandaag heb ik de nummers 1, 3, 5, 6, 8, 9 (kopman) en 19.

    Redelijk begin denk ik.

    #496990

    Ik heb nummer 1, 4, 5, 6 (schaduwkopman), 7, 8, 9(kopman) en 19.

    #496996

    Schijnt dat De Buyst vandaag 2e was.

    1,2,3,5,6 (2e kopman),7,8,9 (1e kopman)

    Team:
    COQUARD Bryan (1e kopman)
    MERLIER Tim
    JANSEN Amund Grøndahl (2e kopman)
    BJERG Mikkel
    BENOOT Tiesj
    WÜRTZ SCHMIDT Mads
    BOUWMAN Koen
    NEILANDS Krists
    KAMP Alexander
    DE BUYST Jasper
    LAMMERTINK Maurits
    CAPIOT Amaury

    #497002

    34 van 37 teams ontvangen. Ik ga aan de slag om alles zo snel mogelijk te verwerken. Eerste update waarschijnlijk voor morgenavond.

    #497012

    Tov hartstikke bedankt heb ik ipv Lammertink en Capiot, Quaade en Johansson. Kopman heb ik Bennoot en Merlier (schaduw).

    #497031

    ten opzichte van Harstikke Bedankt en Matt heb ik volgens mij slechts 7 dezelfde renners. Ben zwaar voor de gok gegaan aangezien ik feitelijk nergens voor speel (hoogstens voor de winst van deze wedstrijd) in het algemeen klassement.
    Daarom het volgende team ingestuurd:

    1. Mads Wurtz Schmidt (Kopman)
    2. Tiesj Benoot (Schaduwkopman)
    3. Mikkel Bjerg
    4. Koen Bouwman
    5. Bryan Coquard
    6. Connor Dunne
    7. Rasmus Guldhammer
    8. Markus Hoelgaard
    9. Tim Merlier
    10. Louis Vervaeke
    11. Jonas Vingegaard
    12. Pieter Weening

    #497092

    Hier 1,3,5,6,8, 9 en 19.
    Heb Neilands als schaduwkopman en Coquard als kopman

    #497113

    1, 3, 5, 6, 8, en 9 voor mij

    #497519

    Er zijn in totaal 40 renners gekozen. Onderstaand de teams

    Erveedeeee

    JANSEN GRONDAHL Amund
    NORMAN HANSEN Lasse
    VINGEGAARD Jonas
    BENOOT Tiesj
    NIEUWENHUIS Joris
    SIMION Paolo
    QUAADE Rasmus
    COQUARD Bryan
    MERLIER Tim
    BJERG Mikkel
    NEILANDS Krists
    WURTZ SCHMIDT Mats

    Ivo001

    COQUARD Bryan
    BOUWMAN Koen
    JANSEN GRONDAHL Amund
    BENOOT Tiesj
    KAMP Alexander
    MERLIER Tim
    RODRIGUES Joao
    BJERG Mikkel
    CAPIOT Amaury
    NEILANDS Krists
    HOELGAARD Markus
    CESAR VELOSO Gustavo

    Ceramiche Ariostea

    COQUARD Bryan
    JANSEN GRONDAHL Amund
    CAPIOT Amaury
    BENOOT Tiesj
    LARSEN Niklas
    NEILANDS Krists
    WURTZ SCHMIDT Mats
    MERLIER Tim
    NIEUWENHUIS Joris
    QUAADE Rasmus
    BJERG Mikkel
    MADSEN Martin Toft

    Rimenno

    COQUARD Bryan
    BENOOT Tiesj
    BOUWMAN Koen
    QUAADE Rasmus
    NEILANDS Krists
    GULDHAMMER Rasmus
    VERVAEKE Louis
    MERLIER Tim
    DUNNE Connor
    WEENING Pieter
    CAPIOT Amaury
    KRAGH ANDERSEN Asbjorn

    Kschiffmacher

    COQUARD Bryan
    BENOOT Tiesj
    BOUWMAN Koen
    JANSEN GRONDAHL Amund
    NORMAN HANSEN Lasse
    NIEUWENHUIS Joris
    MERLIER Tim
    KAMP Alexander
    BJERG Mikkel
    NEILANDS Krists
    WURTZ SCHMIDT Mats
    VANENDERT Jelle

    Ben_Pronk

    VINGEGAARD Jonas
    KAMP Alexander
    JANSEN GRONDAHL Amund
    BENOOT Tiesj
    NIEUWENHUIS Joris
    COQUARD Bryan
    MERLIER Tim
    BJERG Mikkel
    RODRIGUES Joao
    HOELGAARD Markus
    NEILANDS Krists
    WEENING Pieter

    JulesdeJonghe

    MERLIER Tim
    HOELGAARD Markus
    JANSEN GRONDAHL Amund
    VINGEGAARD Jonas
    KAMP Alexander
    COQUARD Bryan
    QUAADE Rasmus
    WURTZ SCHMIDT Mats
    NEILANDS Krists
    CAPIOT Amaury
    DE BUYST Jasper
    MADSEN Martin Toft

    Sjonge Jonge

    WURTZ SCHMIDT Mats
    BOUWMAN Koen
    QUAADE Rasmus
    DE BUYST Jasper
    NORMAN HANSEN Lasse
    JANSEN GRONDAHL Amund
    MADSEN Martin Toft
    KAMP Alexander
    NEILANDS Krists
    COQUARD Bryan
    MERLIER Tim
    JOHANSEN Julius

    Kunske

    KAMP Alexander
    COQUARD Bryan
    JANSEN GRONDAHL Amund
    NIEUWENHUIS Joris
    BJERG Mikkel
    HOELGAARD Markus
    BENOOT Tiesj
    KRAGH ANDERSEN Asbjorn
    MERLIER Tim
    MENTEN Milan
    NEILANDS Krists
    WEENING Pieter

    Billi

    COQUARD Bryan
    NEILANDS Krists
    JANSEN GRONDAHL Amund
    MERLIER Tim
    DE BUYST Jasper
    CAPIOT Amaury
    WURTZ SCHMIDT Mats
    KAMP Alexander
    HOELGAARD Markus
    BENOOT Tiesj
    MADSEN Martin Toft
    LAMMERTINK Maurits

    Hartstikkebedankt

    COQUARD Bryan
    JANSEN GRONDAHL Amund
    BENOOT Tiesj
    MERLIER Tim
    BJERG Mikkel
    WURTZ SCHMIDT Mats
    BOUWMAN Koen
    NEILANDS Krists
    KAMP Alexander
    DE BUYST Jasper
    NORMAN HANSEN Lasse
    CAPIOT Amaury

    Wielerfan999

    COQUARD Bryan
    JANSEN GRONDAHL Amund
    BOUWMAN Koen
    BENOOT Tiesj
    BJERG Mikkel
    NEILANDS Krists
    HOELGAARD Markus
    WURTZ SCHMIDT Mats
    BENDIXEN Louis
    NORMAN HANSEN Lasse
    MERLIER Tim
    LARSEN Niklas

    Zwartebroekengeletrui

    BENOOT Tiesj
    WURTZ SCHMIDT Mats
    KAMP Alexander
    JANSEN GRONDAHL Amund
    BOUWMAN Koen
    NIEUWENHUIS Joris
    COQUARD Bryan
    MERLIER Tim
    BJERG Mikkel
    CAPIOT Amaury
    THIJSSEN Gerben
    LARSEN Niklas

    Ezequiel

    JANSEN GRONDAHL Amund
    QUAADE Rasmus
    BENOOT Tiesj
    MERLIER Tim
    COQUARD Bryan
    CAPIOT Amaury
    DUIJN Huub
    NEILANDS Krists
    NIEUWENHUIS Joris
    RODRIGUES Joao
    BJERG Mikkel
    HOELGAARD Markus

    Queso

    NEILANDS Krists
    COQUARD Bryan
    JANSEN GRONDAHL Amund
    BOUWMAN Koen
    BENOOT Tiesj
    QUAADE Rasmus
    NORMAN HANSEN Lasse
    MERLIER Tim
    BJERG Mikkel
    WURTZ SCHMIDT Mats
    BRANDLE Mathias
    KAMP Alexander

    Hofsje

    COQUARD Bryan
    MERLIER Tim
    HOELGAARD Markus
    BJERG Mikkel
    RODRIGUES Joao
    QUAADE Rasmus
    NORMAN HANSEN Lasse
    CAPIOT Amaury
    NIEUWENHUIS Joris
    JANSEN GRONDAHL Amund
    DE BUYST Jasper
    BOUWMAN Koen

    Rahimns

    COQUARD Bryan
    MERLIER Tim
    JANSEN GRONDAHL Amund
    BJERG Mikkel
    MADSEN Martin Toft
    BOUWMAN Koen
    NORMAN HANSEN Lasse
    LARSEN Niklas
    NEILANDS Krists
    MENTEN Milan
    CAPIOT Amaury
    BENOOT Tiesj

    Dayer Quintana

    JANSEN GRONDAHL Amund
    COQUARD Bryan
    BJERG Mikkel
    NEILANDS Krists
    QUAADE Rasmus
    NORMAN HANSEN Lasse
    KAMP Alexander
    JOHANSEN Julius
    WURTZ SCHMIDT Mats
    BENOOT Tiesj
    MERLIER Tim
    CAPIOT Amaury

    Matt89

    BENOOT Tiesj
    MERLIER Tim
    JANSEN GRONDAHL Amund
    DE BUYST Jasper
    QUAADE Rasmus
    KAMP Alexander
    NORMAN HANSEN Lasse
    COQUARD Bryan
    BJERG Mikkel
    NEILANDS Krists
    WURTZ SCHMIDT Mats
    JOHANSEN Julius

    WCEendT

    KAMP Alexander
    JANSEN GRONDAHL Amund
    BENOOT Tiesj
    NIEUWENHUIS Joris
    QUAADE Rasmus
    NORMAN HANSEN Lasse
    MERLIER Tim
    COQUARD Bryan
    CAPIOT Amaury
    NEILANDS Krists
    MADSEN Martin Toft
    WURTZ SCHMIDT Mats

    Mathieu Moller

    NORMAN HANSEN Lasse
    COQUARD Bryan
    BRANDLE Mathias
    HOELGAARD Markus
    JANSEN GRONDAHL Amund
    BENOOT Tiesj
    MERLIER Tim
    BJERG Mikkel
    SKJERPING Kristoffer
    WURTZ SCHMIDT Mats
    GULDHAMMER Rasmus
    GARRISON Ian

    BrackenRidgeCycling

    COQUARD Bryan
    NEILANDS Krists
    JANSEN GRONDAHL Amund
    MERLIER Tim
    BENOOT Tiesj
    MENTEN Milan
    CAPIOT Amaury
    KAMP Alexander
    HOELGAARD Markus
    MADSEN Martin Toft
    BJERG Mikkel
    JOHANSEN Julius

    Coolietje

    JANSEN GRONDAHL Amund
    WURTZ SCHMIDT Mats
    COQUARD Bryan
    DE BUYST Jasper
    MERLIER Tim
    JOHANSEN Julius
    BENOOT Tiesj
    NEILANDS Krists
    NORMAN HANSEN Lasse
    BJERG Mikkel
    QUAADE Rasmus
    BOUWMAN Koen

    Skylimit

    JANSEN GRONDAHL Amund
    NORMAN HANSEN Lasse
    MERLIER Tim
    QUAADE Rasmus
    CAPIOT Amaury
    WEENING Pieter
    COQUARD Bryan
    BJERG Mikkel
    NEILANDS Krists
    LISSON Christoffer
    MADSEN Martin Toft
    BENDIXEN Louis

    Gerrit Glomser

    WURTZ SCHMIDT Mats
    BENOOT Tiesj
    BJERG Mikkel
    BOUWMAN Koen
    COQUARD Bryan
    DUNNE Connor
    GULDHAMMER Rasmus
    HOELGAARD Markus
    MERLIER Tim
    VERVAEKE Louis
    VINGEGAARD Jonas
    WEENING Pieter

    KimJungPoels

    JANSEN GRONDAHL Amund
    MERLIER Tim
    BENOOT Tiesj
    BJERG Mikkel
    NORMAN HANSEN Lasse
    COQUARD Bryan
    CAPIOT Amaury
    LARSEN Niklas
    HOELGAARD Markus
    RODENBERG Frederik
    WURTZ SCHMIDT Mats
    QUAADE Rasmus

    Arry1337

    COQUARD Bryan
    JANSEN GRONDAHL Amund
    BENOOT Tiesj
    NEILANDS Krists
    MERLIER Tim
    DE BUYST Jasper
    VINGEGAARD Jonas
    KAMP Alexander
    CAPIOT Amaury
    VINJEBO Emil
    TOLHOEK Antwan
    HOELGAARD Markus

    Multispeed

    BENOOT Tiesj
    MERLIER Tim
    BJERG Mikkel
    BOUWMAN Koen
    QUAADE Rasmus
    NORMAN HANSEN Lasse
    JOHANSEN Julius
    WURTZ SCHMIDT Mats
    NEILANDS Krists
    JANSEN GRONDAHL Amund
    COQUARD Bryan
    CAPIOT Amaury

    Bastaix

    NORMAN HANSEN Lasse
    MERLIER Tim
    KRAGH ANDERSEN Asbjorn
    VINJEBO Emil
    COQUARD Bryan
    NEILANDS Krists
    QUAADE Rasmus
    BOUWMAN Koen
    BJERG Mikkel
    VINGEGAARD Jonas
    LARSEN Niklas
    LISSON Christoffer

    Kokkie1975

    JANSEN GRONDAHL Amund
    BJERG Mikkel
    KAMP Alexander
    COQUARD Bryan
    MERLIER Tim
    NEILANDS Krists
    WURTZ SCHMIDT Mats
    JOHANSEN Julius
    BRANDLE Mathias
    RODRIGUES Joao
    BOUWMAN Koen
    NORMAN HANSEN Lasse

    Dustin

    COQUARD Bryan
    JANSEN GRONDAHL Amund
    BENOOT Tiesj
    MERLIER Tim
    NEILANDS Krists
    KRAGH ANDERSEN Asbjorn
    BJERG Mikkel
    WURTZ SCHMIDT Mats
    CAPIOT Amaury
    DE BUYST Jasper
    KAMP Alexander
    HOELGAARD Markus

    Reyn

    MERLIER Tim
    COQUARD Bryan
    BJERG Mikkel
    NEILANDS Krists
    BOUWMAN Koen
    JANSEN GRONDAHL Amund
    DE BUYST Jasper
    BENOOT Tiesj
    WURTZ SCHMIDT Mats
    QUAADE Rasmus
    NORMAN HANSEN Lasse
    CAPIOT Amaury

    Peter Post Forever

    JANSEN GRONDAHL Amund
    NORMAN HANSEN Lasse
    DE BUYST Jasper
    KAMP Alexander
    QUAADE Rasmus
    MERLIER Tim
    COQUARD Bryan
    CAPIOT Amaury
    MADSEN Martin Toft
    HOELGAARD Markus
    VINJEBO Emil
    BJERG Mikkel

    Pier Tol

    WURTZ SCHMIDT Mats
    JOHANSEN Julius
    JANSEN GRONDAHL Amund
    KAMP Alexander
    QUAADE Rasmus
    NORMAN HANSEN Lasse
    MERLIER Tim
    COQUARD Bryan
    CAPIOT Amaury
    MENTEN Milan
    DE BUYST Jasper
    MADSEN Martin Toft

    #497522

    Stand na etappe 1

    1 Billi 318
    2 Dustin 317
    3 Harstikkebedankt 313
    4 Ceramiche Ariostea 313
    5 Reyn 312
    6 Zwartebroekengeletrui 306
    7 Matt89 297
    8 Multispeed 293
    9 Arry1337 289
    10 KimJungPoels 281
    11 Coolietje 278
    12 Rahimns 275
    13 Dayer Quintana 272
    14 Wielerfan999 269
    15 JulesdeJonghe 256
    16 Kschiffmacher 253
    17 WCEendT 253
    18 BrackenRidgeCycling 246
    19 Ezequiel 244
    20 Queso 234
    21 Ivo001 230
    22 Pier Tol 230
    23 Erveedeeee 228
    24 Rimenno 221
    25 Hofsje 213
    26 Sjonge Jonge 212
    27 Peter Post Forever 198
    28 Kunske 186
    29 Gerrit Glomser 185
    30 Skylimit 182
    31 Mathieu Moller 174
    32 Ben_Pronk 174
    33 Kokkie1975 170
    34 Bastaix 131

    #497527

    We zijn inmiddels 2 etappes onderweg. De eerste twee dagen aanvallers, snelle mannen en tijdrijders die scoren. Gisteren won Tiesj Benoot vanuit de aanval en vandaag was het de beurt aan tijdrijder Martin Toft Madsen. Na twee etappes staat alles nog kort bij elkaar voorlopig heeft Ceramiche Ariostea de meeste punten op 17 punten gevolgd door Reyn. 1 puntje daarachter staat CLofC leider Matt89.

    Stand na etappe 2

    1 4 Ceramiche Ariostea 531
    2 5 Reyn 514
    3 7 Matt89 513
    4 11 Coolietje 506
    5 6 Zwartebroekengeletrui 502
    6 8 Multispeed 499
    7 22 Pier Tol 487
    8 3 Harstikkebedankt 485
    9 26 Sjonge Jonge 483
    10 10 KimJungPoels 475
    11 12 Rahimns 457
    12 17 WCEendT 457
    13 1 Billi 456
    14 20 Queso 456
    15 13 Dayer Quintana 454
    16 2 Dustin 453
    17 15 JulesdeJonghe 450
    18 14 Wielerfan999 441
    19 23 Erveedeeee 431
    20 16 Kschiffmacher 415
    21 27 Peter Post Forever 399
    22 29 Gerrit Glomser 395
    23 18 BrackenRidgeCycling 368
    24 9 Arry1337 365
    25 34 Bastaix 365
    26 19 Ezequiel 362
    27 25 Hofsje 359
    28 30 Skylimit 359
    29 33 Kokkie1975 356
    30 31 Mathieu Moller 344
    31 24 Rimenno 343
    32 21 Ivo001 337
    33 32 Ben_Pronk 303
    34 28 Kunske 278

    #497865

    Op het plaatselijke circuit was het vandaag Denemarken boven. Lasse Norman Hansen verwees Jonas Vingegaard, Niklas Larsen en Rasmus Quaade naar de ereplaatsen. In het CLofC klassement verlies Ceramiche Ariostea de leiding aan KimJungPoels die een voorsprong van 31 punten op Reyn heeft. CLofC leider Matt89 staat op een voorlopige 3e positie op 38 punten van de kop.

    Stand na etappe 3

    1 10 10 KimJungPoels 753
    2 2 5 Reyn 722
    3 3 7 Matt89 715
    4 1 4 Ceramiche Ariostea 714
    5 4 11 Coolietje 710
    6 6 8 Multispeed 703
    7 19 23 Erveedeeee 676
    8 8 3 Harstikkebedankt 670
    9 21 27 Peter Post Forever 666
    10 17 15 JulesdeJonghe 662
    11 5 6 Zwartebroekengeletrui 660
    12 15 13 Dayer Quintana 660
    13 7 22 Pier Tol 651
    14 11 12 Rahimns 641
    15 18 14 Wielerfan999 640
    16 12 17 WCEendT 636
    17 9 26 Sjonge Jonge 623
    18 16 2 Dustin 620
    19 14 20 Queso 606
    20 25 34 Bastaix 599
    21 13 1 Billi 596
    22 26 19 Ezequiel 586
    23 27 25 Hofsje 575
    24 24 9 Arry1337 570
    25 28 30 Skylimit 566
    26 20 16 Kschiffmacher 541
    27 30 31 Mathieu Moller 540
    28 22 29 Gerrit Glomser 521
    29 23 18 BrackenRidgeCycling 494
    30 33 32 Ben_Pronk 487
    31 29 33 Kokkie1975 479
    32 32 21 Ivo001 463
    33 31 24 Rimenno 445
    34 34 28 Kunske 374

    #498250

    Stand na etappe 4

    1 1 10 10 KimJungPoels 897
    2 10 17 15 JulesdeJonghe 884
    3 2 2 5 Reyn 868
    4 9 21 27 Peter Post Forever 865
    5 3 3 7 Matt89 847
    6 4 1 4 Ceramiche Ariostea 842
    7 8 8 3 Harstikkebedankt 814
    8 5 4 11 Coolietje 812
    9 6 6 8 Multispeed 799
    10 16 12 17 WCEendT 788
    11 11 5 6 Zwartebroekengeletrui 786
    12 12 15 13 Dayer Quintana 786
    13 18 16 2 Dustin 778
    14 7 19 23 Erveedeeee 777
    15 13 7 22 Pier Tol 769
    16 22 26 19 Ezequiel 762
    17 23 27 25 Hofsje 751
    18 24 24 9 Arry1337 750
    19 17 9 26 Sjonge Jonge 741
    20 21 13 1 Billi 740
    21 14 11 12 Rahimns 733
    22 20 25 34 Bastaix 729
    23 15 18 14 Wielerfan999 708
    24 19 14 20 Queso 688
    25 25 28 30 Skylimit 685
    26 30 33 32 Ben_Pronk 660
    27 28 22 29 Gerrit Glomser 603
    28 29 23 18 BrackenRidgeCycling 602
    29 26 20 16 Kschiffmacher 601
    30 27 30 31 Mathieu Moller 586
    31 32 32 21 Ivo001 579
    32 31 29 33 Kokkie1975 536
    33 33 31 24 Rimenno 533
    34 34 34 28 Kunske 490

    #498817

    Stand na etappe 5

    1 3 2 2 5 Reyn 1158
    2 2 10 17 15 JulesdeJonghe 1136
    3 1 1 10 10 KimJungPoels 1134
    4 4 9 21 27 Peter Post Forever 1114
    5 6 4 1 4 Ceramiche Ariostea 1098
    6 7 8 8 3 Harstikkebedankt 1092
    7 5 3 3 7 Matt89 1060
    8 17 23 27 25 Hofsje 1058
    9 13 18 16 2 Dustin 1046
    10 8 5 4 11 Coolietje 1026
    11 12 12 15 13 Dayer Quintana 1018
    12 18 24 24 9 Arry1337 1018
    13 9 6 6 8 Multispeed 1008
    14 10 16 12 17 WCEendT 1008
    15 14 7 19 23 Erveedeeee 1002
    16 20 21 13 1 Billi 992
    17 11 11 5 6 Zwartebroekengeletrui 988
    18 16 22 26 19 Ezequiel 988
    19 21 14 11 12 Rahimns 982
    20 25 25 28 30 Skylimit 952
    21 15 13 7 22 Pier Tol 951
    22 23 15 18 14 Wielerfan999 942
    23 19 17 9 26 Sjonge Jonge 917
    24 22 20 25 34 Bastaix 898
    25 24 19 14 20 Queso 852
    26 31 32 32 21 Ivo001 819
    27 26 30 33 32 Ben_Pronk 818
    28 28 29 23 18 BrackenRidgeCycling 814
    29 29 26 20 16 Kschiffmacher 766
    30 30 27 30 31 Mathieu Moller 760
    31 33 33 31 24 Rimenno 716
    32 27 28 22 29 Gerrit Glomser 706
    33 32 31 29 33 Kokkie1975 704
    34 34 34 34 28 Kunske 670

    #498832

    De ronde van Denemarken eindigde vandaag met een verwachte massasprint die werd gewonnen door Tim Merlier die Bryan Coquard voorbleef. Het eindklassement werd gewonnen door de verrasende Niklas Larsen. CLofC ronde 11 werd gewonnen door Reyn op de laatste dag ging hij alsnog KimJungPoels voorbij. De laatste podiumplaats is voor Peter Post Forever.

    Eindklassement Ronde van Denemarken

    1 1 3 2 2 5 Reyn 1381
    2 3 1 1 10 10 KimJungPoels 1355
    3 4 4 9 21 27 Peter Post Forever 1320
    4 2 2 10 17 15 JulesdeJonghe 1317
    5 6 7 8 8 3 Harstikkebedankt 1272
    6 8 17 23 27 25 Hofsje 1272
    7 5 6 4 1 4 Ceramiche Ariostea 1271
    8 7 5 3 3 7 Matt89 1255
    9 10 8 5 4 11 Coolietje 1231
    10 13 9 6 6 8 Multispeed 1202
    11 24 22 20 25 34 Bastaix 1202
    12 15 14 7 19 23 Erveedeeee 1200
    13 9 13 18 16 2 Dustin 1176
    14 19 21 14 11 12 Rahimns 1171
    15 11 12 12 15 13 Dayer Quintana 1168
    16 12 18 24 24 9 Arry1337 1165
    17 17 11 11 5 6 Zwartebroekengeletrui 1164
    18 18 16 22 26 19 Ezequiel 1137
    19 14 10 16 12 17 WCEendT 1128
    20 22 23 15 18 14 Wielerfan999 1126
    21 20 25 25 28 30 Skylimit 1123
    22 21 15 13 7 22 Pier Tol 1101
    23 16 20 21 13 1 Billi 1092
    24 23 19 17 9 26 Sjonge Jonge 1088
    25 25 24 19 14 20 Queso 1008
    26 27 26 30 33 32 Ben_Pronk 978
    27 26 31 32 32 21 Ivo001 962
    28 30 30 27 30 31 Mathieu Moller 901
    29 28 28 29 23 18 BrackenRidgeCycling 894
    30 29 29 26 20 16 Kschiffmacher 888
    31 32 27 28 22 29 Gerrit Glomser 857
    32 31 33 33 31 24 Rimenno 832
    33 33 32 31 29 33 Kokkie1975 814
    34 34 34 34 34 28 Kunske 730

    #498943

    Gefeliciteerd Reyn, voor mij persoonlijk was dit er eentje om snel te vergeten

    #498967

    Gefeliciteerd Reyn. Denk dat ik met plek 31 mijn beste koers tot nu toe heb gereden…

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 32)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.