LottoNL-Jumbo ziet kopman Roglič tijd verliezen in Italië

Door Youri IJnsen, donderdag 8 maart 2018 om 18:11

foto: Marcel Koch

Donderdag 8 maart 2018 gaat niet de boeken in als de meest glorieuze dag voor LottoNL-Jumbo. In Parijs-Nice zag het drie renners afstappen, terwijl kopman Primož Roglič in Tirreno-Adriatico kostbare tijd verloor door materiaalpech. Bovendien was de achtste plek van Danny van Poppel in de massasprint niet het resultaat waar de Nederlandse ploeg op hoopte.

In de finale van de tweede rit op Italiaanse bodem, werd het peloton opgeschrikt door een grote valpartij. “Niemand van onze ploeg viel, maar Primož moest wel van fiets wisselen en werd daardoor gedwongen tot achtervolgen”, vertelt ploegleider Addy Engels op het digitale thuis van de ploeg. “Het was een dag in mineur voor onze ploeg.” De Sloveen kwam op één minuut en 42 seconden na ritwinnaar Kittel over de streep. Danny van Poppel kon het leed ook niet verzachten, vindt Engels. “Een achtste plaats is niet iets om voor te juichen. We zijn gekomen voor een beter resultaat, maar het is niet anders. Hopelijk hebben we de komende dagen meer geluk.”


Oakley Fietsbrillen: Profiteer van tientallen euro's voordeel

Nieuwe wieleroutfit nodig? Topdeals voor de nieuwe zomercollectie

Fietsschoenen: Vandaag besteld, morgen gratis bezorgd

Reacties Toon reacties Verberg reacties