Overzicht: Wielertransfers 2018

Door Ruben De Muynck, vrijdag 13 oktober 2017 om 12:00

Bjorg Lambrecht - foto: Sirotti

De eerste transfermaand in het wielrennen zit erop. Vele renners en ploegen maakten hun nieuwe werkgevers en werknemers voor 2018 al bekend. WielerFlits bundelt al deze aankondigingen in een wielertransferoverzicht. Hierin zijn alleen de reeds bevestigde en officiële transfers van WorldTour- en ProContinentale-teams.

flag-fr AG2R La Mondiale
IN:
flag-fr Clément Venturini (Cofidis)
flag-fr Tony Gallopin (Lotto Soudal)
flag-fr Benoît Cosnefroy (Chambéry CF, per 01/08/2017)*
flag-ch Silvan Dillier (BMC)

UIT:
flag-it Domenico Pozzovivo (Bahrain Merida)
flag-no Sondre Holst Enger (Israel Cycling Academy)
flag-fr Christophe Riblon (n.n.b.)
flag-ca Hugo Houle (Astana)

flag-kz Astana
IN:
flag-es Omar Fraile (Dimension Data)
flag-dk Magnus Cort Nielsen (Orica-Scott)
flag-it Davide Villella (Cannondale-Drapac)
flag-cz Jan Hirt (CCC Sprandi Polkowice)
flag-ca Hugo Houle (AG2R La Mondiale)
flag-kz Yevgeniy Gidich (Vino-Astana Motors)*

UIT:
flag-it Paolo Tiralongo (Stopt)

flag-bh Bahrain Merida
IN:
flag-es Gorka Izagirre (Movistar)
flag-si Matej Mohoric (UAE Emirates)
flag-si Kristijan Koren (Cannondale-Drapac)
flag-at Hermann Pernsteiner (Amplatz-BMC)
flag-it Domenico Pozzovivo (AG2R La Mondiale)

UIT:
flag-es Javier Moreno (Delko-Marseille Provence-KTM)
flag-es Jon Ander Insausti (n.n.b.)
flag-cz Ondrej Cink (n.n.b.)
flag-si Janez Brajkovic (n.n.b.)

flag-us BMC
IN:
flag-it Alberto Bettiol (Cannondale-Drapac)
flag-be Jurgen Roelandts (Lotto Soudal)
flag-be Nathan Van Hooydonck (BMC Development, vanaf 01/07/17)*
flag-au Simon Gerrans (Orica-Scott)
flag-nz Patrick Bevin (Cannondale-Drapac)

UIT:
flag-fr Amaël Moinard (Fortuneo Oscaro)
flag-it Manuel Senni (Bardini-CSF)
flag-it Daniel Oss (BORA-hansgrohe)
flag-it Manuel Quinziato (Stopt)
flag-ch Silvan Dillier (Ag2R La Mondiale)
flag-be Ben Hermans (Israel Cycling Academy)
flag-ch Martin Elmiger (stopt)
flag-es Samuel Sánchez (stopt/geschorst)

flag-de BORA-hansgrohe
IN:
flag-it Daniel Oss (BMC)
flag-gb Peter Kennaugh (Sky)
flag-it Davide Formolo (Cannondale-Drapac)
flag-at Felix Großschartner (CCC Sprandi Polkowice)

UIT:
flag-nz Shane Archbold (n.n.b.)
flag-cz Jan Bárta (n.n.b.)
flag-de Silvo Herklotz (Burgos-BH)
flag-pt José Mendes (Burgos-BH)

flag-za Dimension Data
IN:
flag-za Nicholas Dlamini (Dimension Data for Qhubeka)*
flag-za Louis Meintjes (UAE Emirates)
flag-nl Tom-Jelte Slagter (Cannondale-Drapac)
flag-gb Scott Davies (Wiggins)*

UIT:
flag-es Omar Fraile (Astana)
flag-au Nathan Haas (Katusha-Alpecin)
flag-us Tyler Farrar (Stopt)
flag-it Kristian Sbaragli (Israel Cycling Academy)

flag-us EF Education First-Drapac powered by Cannondale
IN:
flag-us Logan Owen (Axeon Hagens Berman)*
flag-it Sacha Modolo (UAE Emirates)
flag-gb Daniel McLay (Fortuneo-Oscaro)
flag-co Daniel Felipe Martínez (Wilier Triestina-Selle Italia)
flag-au Mitchell Docker (Orica-Scott)

UIT:
flag-it Alberto Bettiol (BMC)
flag-it Davide Formolo (BORA-hansgrohe)
flag-it Davide Villella (Astana)
flag-si Kristijan Koren (Bahrain Merida)
flag-nl Tom-Jelte Slagter (Dimension Data)
flag-us Andrew Talansky (Stopt)
flag-ie Ryan Mullen (Trek-Segafredo)
flag-nl Wouter Wippert (Roompot-Nederlandse Loterij)
flag-nl Dylan van Baarle (Sky)
flag-lv Toms Skujiņš (Trek-Segafredo)
flag-nz Patrick Bevin (BMC)

flag-fr FDJ
IN:
flag-nl Ramon Sinkeldam (Sunweb)
flag-at Georg Preidler (Sunweb)
flag-fr Benjamin Thomas (Armée de Terre)*
flag-fr Valentin Madouas (Team U Nantes Atlantique)*
flag-fr Bruno Armirail (Armée de Terre)*
flag-fr Romain Seigle (CC Etúpes)*
flag-ca Antoine Duchesne (Direct Energie)

UIT:
flag-no Odd Christian Eiking (Wanty-Groupe Gobert)
flag-fr Marc Fournier (Vital Concept)
flag-fr Lorrenzo Manzin (Vital Concept)
flag-fr Kévin Réza (Vital Concept)
flag-fr Johan Le Bon (Vital Concept)
flag-fr Jérémy Maison (Fortuneo-Oscaro)
flag-fr Cédric Pineau (Stopt)
flag-fr Arnaud Courteille (Vital Concept)

flag-ch Katusha-Alpecin
IN:
flag-au Nathan Haas (Dimension Data)
flag-us Ian Boswell (Sky)
flag-it Matteo Fabbro (CT Friuli)*
flag-de Marcel Kittel (Quick-Step Floors)
flag-gb Alex Dowsett (Movistar)
flag-be Steff Cras (BMC Development)*
flag-za Willie Smit (C.C.Rias Baixas)*

UIT:
flag-es Ángel Vicioso (Stopt)
flag-no Alexander Kristoff (UAE Emirates)
flag-ee Rein Taaramäe (Direct Energie)
flag-dk Michael Mørkøv (Quick-Step Floors)
flag-no Sven Erik Bystrøm (UAE Emirates)
flag-es Alberto Losada (n.n.b.)
flag-ru Matvey Mamykin (Burgos-BH)

flag-be Lotto Soudal
IN:
flag-be Jens Keukeleire (Orica-Scott)
flag-be Victor Campenaerts (LottoNL-Jumbo)
flag-be Bjorg Lambrecht (Lotto Soudal U23)*
flag-be Harm Vanhoucke (Lotto Soudal U23 – per 1 juli 2018)*
flag-be Lawrence Naesen (WB-Veranclassic-Aqua Protect)*

UIT:
flag-fr Tony Gallopin (AG2R La Mondiale)
flag-be Jurgen Roelandts (BMC)
flag-be Kris Boeckmans (Vital Concept)
flag-be Louis Vervaeke (Sunweb)
flag-be Sean De Bie (Vérandas Willems-Crelan)
flag-es Rafael Valls (Movistar)
flag-be Bart Declerq (Wanty-Groupe Gobert)

flag-nl LottoNL-Jumbo
IN:
flag-nl Pascal Eenkhoorn (BMC Development) *
flag-us Neilson Powless (Axeon Hagens Berman)*
flag-us Sepp Kuss (Rally Cycling)*
flag-nl Danny van Poppel (Sky)

UIT:
flag-be Jurgen Van den Broeck (Stopt)
flag-nl Steven Lammertink (Vital Concept)
flag-nl Twan Castelijns (n.n.b.)
flag-nl Martijn Keizer (n.n.b.)
flag-us Alexey Vermeulen (n.n.b.)
flag-be Victor Campenaerts (Lotto Soudal)

flag-es Movistar
IN:
flag-es Jaime Roson (Caja Rural-RGA Seguros)
flag-ar Eduardo Sepúlveda (Fortuneo-Oscaro)
flag-es Mikel Landa (Sky)
flag-es Jaime Castrillo (Lizarte)*
flag-es Rafael Valls (Lotto Soudal)
flag-es Sergio Samitier (Lizarte)*

UIT:
flag-es Gorka Izagirre (Bahrain Merida)
flag-it Adriano Malori (Stopt)
flag-es Jonathan Castroviejo (Sky)
flag-au Rory Sutherland (UAE Emirates)
flag-gb Alex Dowsett (Katusha-Alpecin)
flag-es Jésus Herrada (Cofidis)
flag-es José Herrada (Cofidis)

flag-au Orica-Scott
IN:
flag-es Mikel Nieve (Sky)
flag-au Cameron Meyer (elite-2)
flag-it Matteo Trentin (Quick-Step Floors)
flag-nz Jack Bauer (Quick-Step Floors)
flag-au Lucas Hamilton (Mitchelton-Scott)*

UIT:
flag-be Jens Keukeleire (Lotto Soudal)
flag-dk Magnus Cort Nielsen (Astana)
flag-es Rubén Plaza (Israel Cycling Academy)
flag-au Simon Gerrans (BMC)
flag-au Mitchel Docker (EF Education First-Drapac)

flag-be Quick-Step Floors
IN:
flag-fr Florian Sénéchal (Cofidis)
flag-ec Jhonatan Narvaez (Axeon Hagens Berman)*
flag-it Elia Viviani (Sky)
flag-nl Fabio Jakobsen (SEG Academy Racing)*
flag-dk Michael Mørkøv (Katusha-Alpecin)
flag-gb James Knox (Wiggins)*
flag-co Álvaro José Hodeg (Coldeportes-Claro)*

UIT:
flag-be Tom Boonen (Stopt)
flag-it Matteo Trentin (Orica-Scott)
flag-de Marcel Kittel (Katusha-Alpecin)
flag-es David De la Cruz (Sky)
flag-be Julien Vermote (Dimension Data)
flag-ie Daniel Martin (UAE Emirates)
flag-nz Jack Bauer (Orica-Scott)
flag-it Gianluca Brambilla (Trek-Segefredo)

flag-gb Sky
IN:
flag-es David De la Cruz (Quick-Step Floors)
flag-es Jonathan Castroviejo (Movistar)
flag-co Egan Arley Bernal (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-ru Pavel Sivakov (BMC Development)*
flag-no Kristoffer Halvorsen (Joker-Icopal)*
flag-gb Christoffer Lawless (Axeon Hagens Berman)*
flag-nl Dylan van Baarle (Cannondale-Drapac)

UIT:
flag-gb Peter Kennaugh (BORA-Hansgrohe)
flag-es Mikel Nieve (Orica-Scott)
flag-us Ian Boswell (Katusha-Alpecin)
flag-es Mikel Landa (Movistar)
flag-it Elia Viviani (Quick-Step Floors)
flag-nl Danny van Poppel (LottoNL-Jumbo)

flag-de Sunweb
IN:
flag-nl Martijn Tusveld (Roompot-Nederlandse Loterij)*
flag-be Louis Vervaeke (Lotto Soudal)
flag-be Edward Theuns (Trek-Segafredo)
flag-au Jai Hindley (Mitchelton-Scott)*
flag-au Michael Storer (Mitchelton-Scott)*

UIT:
flag-nl Ramon Sinkeldam (FDJ)
flag-at Georg Preidler (FDJ)
flag-fr Warren Barguil (Fortuneo-Oscaro)
flag-be Bert De Backer (Vital Concept)
flag-be Zico Waeytens (Vérandas Willems-Crelan)
flag-no Sindre Skjøstad Lunke (Fortuneo-Oscaro)

flag-us Trek-Segafredo
IN:
flag-nz Alex Frame (JLT Condor)*
flag-ie Ryan Mullen (Cannondale-Drapac)
flag-it Gianluca Brambilla (Quick-Step Floors)
flag-dk Niklas Eg (Virtu Cycling)*
flag-lv Toms Skujiņš (Cannondale-Drapac)
flag-et Tsgabu Grmay (UAE Emirates)
flag-it Nicola Conci (Zalf Euromobil Désirée Fior)*

UIT:
flag-es Haimar Zubeldia (Stopt)
flag-es Alberto Contador (Stopt)
flag-es Jésus Hernández (Stopt)
flag-be Edward Theuns (Sunweb)
flag-it Marco Coledan (n.n.b.)
flag-pt André Cardoso (voorlopig geschorst)

flag-ae UAE Emirates
IN:
flag-no Alexander Kristoff (Katusha-Alpecin)
flag-au Rory Sutherland (Movistar)
flag-ie Daniel Martin (Quick-Step Floors)
flag-no Sven Erik Bystrøm (Katusha-Alpecin)
flag-by Aliaksandr Riabushenko (Palazzago Soligo Amarù Sirio)*

UIT:
flag-si Matej Mohoric (Bahrain Merida)
flag-za Louis Meintjes (Dimension Data)
flag-it Andrea Guardini (Bardiani-CSF)
flag-it Sacha Modolo (EF Education First-Drapac)
flag-et Tsgabu Grmay (Trek-Segafredo)
flag-si Marko Kump (CCC Sprandi Polkowice)


flag-it Androni Giocattoli-Sidermec-Bottecchie
IN:
flag-it Manuel Belletti (Wilier Triestina-Selle Italia)

UIT:
flag-co Egan Arley Bernal (Sky)
flag-it Alessio Taliani (n.n.b.)

flag-ie Aqua Blue Sport
IN:
flag-ie Edward Dunbar (Axeon Hagens Berman)*
flag-dk Casper Pedersen (Giant-Castelli)*

UIT:

flag-it Bardiani-CSF
IN:
flag-it Manuel Senni (BMC)
flag-it Andrea Guardini (UAE Emirates)
flag-it Daniel Savini (Maltinti Lampadari – Banca di Cambi)*
flag-it Giovanni Carboni (Colpack)*

UIT:
flag-it Stefano Pirazzi (Ontslagen, dopingschorsing)
flag-it Nicola Ruffoni (Ontslagen, dopingschorsing)
flag-it Edoardo Zardini (Wilier Triestina-Selle Italia)
flag-it Simone Velasco (Wilier Triestina-Selle Italia)

flag-es Caja Rural-Seguros RGA
IN:
flag-it Danilo Celano (Amore&Vita, vanaf 01/08/2017)
flag-es Christian Rodríguez (Wilier Triestina-Selle Italia)
flag-es Julen Amezqueta (Wilier Triestina-Selle Italia)
flag-co Nelson Andres Soto (Coldeportes-Claro)*
flag-es Gonzalo Serrano (Caja Rural-Seguros RGA U23)*
flag-es Álvaro Cuadros (Caja Rural-Seguros RGA U23)*
flag-fr Yannis Yssaad (Armée de Terre)*

UIT:
flag-es Jaime Roson (Movistar)
flag-ru Yuri Trofimov (n.n.b.)
flag-es Diego Rubio (Burgos-BH)
flag-es Hector Sáez (Euskadi-Murias)

flag-pl CCC Sprandi Polkowice
IN:
flag-pt Amauro Antunes (W52/FC Porto)
flag-pl Paweł Cieślik (Elkov-Author)
flag-si Marko Kump (UAE Emirates)

UIT:
flag-cz Jan Hirt (Astana)
flag-at Felix Großschartner (BORA-hansgrohe)
flag-pl Marcin Białobłocki (n.n.b)
flag-pl Mateusz Taciak (stopt)
flag-bu Nikolay Mihaylov (Delko-Marseille Provence-KTM)

flag-fr Cofidis
IN:
flag-be Bert Van Lerberghe (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-es Jésus Herrada (Movistar)
flag-es José Herrada (Movistar)
flag-fr Victor Lafay (Bourg-en-Bresse Ain)*

UIT:
flag-fr Clément Venturini (A2GR La Mondiale)
flag-fr Jérôme Cousin (Direct Energie)
flag-fr Florian Sénéchal (Quick-Step Floors)
flag-fr Yoann Bagot (Vital Concept)
flag-be Jonas Van Genechten (Vital Concept)

flag-fr Delko-Marseille Provence-KTM
IN:
flag-au Brenton Jones (JTL Condor)
flag-fr Jérémy Leveau (Roubaix Lille Metropole)*
flag-fr Lucas De Rossi (VC La Pomme Marseille)*
flag-fr Julien Trarieux (AVC Aix-en-Provence)*
flag-fr Alexis Guerin (V.C.Rouen 76)*
flag-it Iuri Filosi (Nippo-Vini Fantini)
flag-es Javier Moreno (Bahrain Merida)
flag-pl Przemysław Kasperkiewicz (An Post-ChainReaction)*
flag-bu Nikolay Mihaylov (CCC Sprandi Polkowice)

UIT:
flag-fr Yoann Paillot (St. Michel-Auber 93)
flag-fr Quentin Pacher (Vital Concept)
flag-es Mikel Aristi (Euskadi-Murias)
flag-dk Asbjørn Kragh Andersen (Virtu Cycling)
flag-fr Romain Lemarchand (stopt)
flag-fr Thierry Hupond (stopt)
flag-fr Rémy Di Grégorio (stopt)

flag-fr Direct Energie
IN:
flag-fr Axel Journiaux (Vendée U)*
flag-fr Simon Sellier (Vendée U)*
flag-fr Jérôme Cousin (Cofidis)
flag-ee Rein Taaramäe (Katusha-Alpecin)
flag-fr Damien Gaudin (Armée de Terre)

UIT:
flag-fr Thomas Voeckler (Stopt)
flag-fr Fabrice Jeandesboz (Stopt)
flag-fr Bryan Coquard (Vital Concept)
flag-fr Julien Morice (Vital Concept)
flag-ca Antoine Duchesne (FDJ)

flag-fr Fortuneo-Oscaro
IN:
flag-fr Warren Barguil (Sunweb)
flag-fr Amaël Moinard (BMC)
flag-fr Jérémy Maison (FDJ)
flag-nl Bram Welten (BMC Development)*
flag-fr Clement Russo (Team Probikeshop Saint-Etienne Loir)*
flag-fr Adrien Garel (V.C.Pays de Loudeac)*
flag-no Sindre Skjøstad Lunke (Sunweb)

UIT:
flag-fr Arnold Jeannesson (Stopt)
flag-ar Eduardo Sepúlveda (Movistar)
flag-be Boris Vallée (Wanty-Groupe Gobert)
flag-fr Erwann Corbel (Vital Concept)
flag-gb Daniel McLay (EF Education First-Drapac)
flag-fr Francis Mourey (n.n.b.)

flag-br Funvic/Brasil
IN:

UIT:
flag-es
Jordí Simón (Burgos-BH)

flag-ru Gazprom-RusVelo
IN:
flag-ru Sergey Shilov (Lokosphinx)
flag-ru Nicolay Cherkasov (Gazprom-RusVelo U23)*

UIT:
flag-ru Aydar Zakarin (Lokosphinx)

flag-il Israel Cycling Academy
IN:
flag-be Ben Hermans (BMC)
flag-es Rubén Plaza (Orica-Scott)
flag-no Sondre Holst Enger (AG2R La Mondiale)
flag-no August Jensen (Coop-Øster Hus)*
flag-co Edwin Avila (Illuminate)
flag-il Guy Niv (Israel Cycling Academy U23)*
flag-tu Ahmet Örken (Torku Şekerspor)*
flag-it Kristian Sbaragli (Dimension Data)

UIT:

flag-co Manzana Postobón
IN:
flag-co Jordan Arley Parra (EPM)*

UIT:

flag-it Nippo-Vini Fantini
IN:
flag-it Damiano Cima (Viris Maserati-Sisal-Chiaravall)*
flag-it Imerio Cima (Viris Maserati-Sisal-Chiaravall)*

UIT:
flag-co Julian Arredondo (n.n.b.)

flag-us Novo Nordisk
IN:

UIT:
flag-nl Martijn Verschoor (stopt)

flag-nl Roompot-Nederlandse Loterij
IN:
flag-nl Jan-Willem van Schip (Delta Cycling Rotterdam)*
flag-nl Hartthijs de Vries (SEG Racing Academy)*
flag-nl Robbert de Greef (Baby-Dump)
flag-nl Wouter Wippert (Cannondale-Drapac)

UIT:
flag-nl Jens Mouris (Stopt)
flag-nl Martijn Tusveld (Sunweb)
flag-nl Berden de Vries (n.n.b.)
flag-nl André Looij (n.n.b.)
flag-nl Raymond Kreder (n.n.b.)

flag-be Sport Vlaanderen-Baloise
IN:
flag-be Milan Menten (Lotto Soudal U23)*
flag-be Jordi Warlop (EFC – L&R – Vulsteke)*
flag-be Robbe Ghys (Lotto Soudal U23)*
flag-be Aaron Verwilst (Lotto Soudal U23)*
flag-be Matthias Van Gompel (Lotto Soudal U23)*
flag-be Emiel Planckaert (Lotto Soudal U23)*

UIT:
flag-be Bert Van Lerberghe (Cofidis)
flag-be Stijn Steels (Vérandas Willems-Crelan)
flag-be Jarl Salomein (stopt)
flag-be Jens Wallays (stopt)
flag-be Eliot Lietaer (WB-Veranclassic-Aqua Protect)

flag-us UnitedHealthcare
IN:
flag-us Eric Marcotte (Cylance)
flag-ro Serghei Tvetcov (JellyBelly)

UIT:
flag-us Daniel Summerhill (Zelf ontslag genomen)
flag-nz Gregory Henderson (Stopt)
flag-us Christopher Jones (n.n.b.)

flag-be Vérandas Willems-Crelan
IN:
flag-be Stijn Steels (Sport Vlaanderen-Baloise)
flag-be Zico Waeytens (Sunweb)
flag-be Sean De Bie (Lotto Soudal)
flag-be Senne Leysen (Lotto Soudal U23)*

UIT:
flag-be Timothy Dupont (Wanty-Groupe Gobert)
flag-be Christope Premont (stopt)
flag-be Gaetan Bille (n.n.b.)
flag-be Otto Vergaerde (n.n.b.)

flag-fr Vital Concept (nieuwe ploeg)
IN:
flag-fr Yoann Bagot (Cofidis)
flag-be Kris Boeckmans (Lotto Soudal)
flag-fr Bryan Coquard (Direct Energie)
flag-fr Erwann Corbel (Oscaro-Fortuneo)
flag-fr Arnaud Courteille (FDJ)
flag-be Bert De Backer (Sunweb)
flag-fr Corentin Ermenault (Wiggins)*
flag-fr Marc Fournier (FDJ)
flag-fr Adrien Garal (V.C.Pays de Loudeac)*
flag-nl Steven Lammertink (LottoNL-Jumbo)
flag-fr Johan Le Bon (FDJ)
flag-fr Jérémy Lecroq (Roubaix Lille Metropole)*
flag-fr Lorrenzo Manzin (FDJ)
flag-fr Julien Morice (Direct Energie)
flag-fr Justin Mottier (V.C.Pays de Loudeac)*
flag-ch Patrick Müller (BMC Development)*
flag-fr Quentin Pacher (Delko-Marseille Provence-KTM)
flag-fr Kévin Réza (FDJ)
flag-fr Tanguy Turgis (BMC Development)*
flag-be Jonas Van Genechten (Cofidis)

flag-be Wanty-Groupe Gobert
IN:
flag-no Odd Christian Eiking (FDJ)
flag-be Boris Vallée (Fortuneo-Oscaro)
flag-be Timothy Dupont (Vérandas Willems-Crelan)
flag-be Bart Declerq (Lotto Soudal)

UIT:
flag-be Kenny Dehaes (WB-Veranclassic-Aqua Protect)
flag-fr Guillaume Levarlet (St.Michel-Auber 93)
flag-be Robin Stenuit (n.n.b.)

flag-be WB-Veranclassic-Aqua Protect
IN:
flag-be Kenny Dehaes (Wanty-Groupe Gobert)
flag-be Julien Mortier (AGO-Aqua Service)*
flag-be Eliot Lietaer (Sport Vlaanderen-Baloise)

UIT:
flag-be Lawrence Naesen (Lotto Soudal)
flag-be Roy Jans (n.n.b.)
flag-be Oliver Pardini (n.n.b)
flag-be Tom Derniers (n.n.b.)

flag-it Wilier Triestina-Selle Italia
IN:
flag-it Luca Raggio (Viris Maserati-Sisal-Chiaravall)*
flag-it Simone Bevilacqua (Zalf Euromobil Désirée Fior)*
flag-it Edoardo Zardini (Bardiani-CSF)
flag-it Simone Velasco (Bardiani-CSF)
flag-it Massimo Rosa (Hopplà-Petroli Firenze)*

UIT:
flag-es Christian Rodríguez (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-es Julen Amezqueta (Caja Rural-Seguros RGA)
flag-it Manuel Belletti (Androni Giocattoli-Sidermec)
flag-ve Gilbert Ducournau (n.n.b.)
flag-it Andrea Fedi (Stopt)
flag-co Daniel Felipe Martínez (EF Education First-Drapac)


* = neoprof

Als WielerFlits een officieel bevestigde transfer, bekendgemaakt door de renner zelf of door de ploeg, gemist heeft, laat het weten in de reactie met een link naar de bron.

Reacties Toon reacties Verberg reacties