Fabian Cancellara verlaat Ronde van Frankrijk
Geplaatst op donderdag 12 juli 2012 om 11:33 door redactie.

foto: Sirotti
Fabian Cancellara stapt vandaag niet meer op de fiets in de Ronde van Frankrijk. De Zwitser, die aan zijn proloogzege in Luik een week gele trui overhield, verlaat de Tour omdat zijn vrouw Stefanie op het punt staat te bevallen van hun tweede kind, zo laat RadioShack-Nissan weten.
Cancellara gaf eerder al te kennen dat hij de Tour niet zou uitrijden. "Maar de beslissing valt me toch zwaar", geeft hij toe. "De ploeg kan terugkijken op een goed Tourbegin, met een ritzege en een dikke week in het geel. Maar ik ben meer dan een wielrenner; ik ben ook een echtgenoot en een vader."
Daarom trekt hij nu naar huis bij zijn familie. Later zal zich voorbereiden op de Olympische Spelen, waar hij vooral mikt op een tweede titel tegen de klok. "Maar de 'trofee' die Stefanie op het punt staat me te schenken, is veel meer waard dan een ritzege in de Tour of een Olympische medaille", besluit hij.
Reacties
[1]
| Geplaatst door vonnegut op 12-07-2012 om 11:42 |
| jullie moeten het stuk nog even doorlezen om de foutjes te corrigeren |
| Geplaatst door TomDJ op 12-07-2012 om 11:44 |
Kunnen ze die man eens uitleggen waar hij zijn prioriteiten moet leggen?
|
| Geplaatst door dutchfubar op 12-07-2012 om 11:48 |
| @TomDJ Ja bij de geboorte van zijn kind en dat heeft hij dus goed begrepen. Buiten die tijdrit heeft hij hier verder niet enorm veel meer te zoeken aangezien hij geen klassementsrenners hoeft te ondersteunen en etappes niet hoeft te winnen want de familie en OS zijn belangrijker en hij heeft er al 1 op zak. |
| Geplaatst door TomDJ op 12-07-2012 om 12:07 |
Sorry, ik had er een smiley achter moeten zetten.
Hij had het ook al lang aangekondigd. |
| Geplaatst door caroline op 12-07-2012 om 12:16 |
| groot gelijk fabian ! een groot renner en een nog veel grotere meneer |
| Geplaatst door Reus op 12-07-2012 om 12:18 |
| Hij had in oktober best een maandje van zijn Stefanie af kunnen blijven. Dat moet je dan maar even over hebben voor die paar miljoen per jaar.... |
| Geplaatst door MIG op 12-07-2012 om 12:24 |
| Er is als ploeg dus wat te zeggen voor het opstellen van je toppers in de rondes van Peking en Hangzhou, in oktober. Dan voorkom je dit soort problemen namelijk. |
| Geplaatst door oppakee op 12-07-2012 om 12:39 |
@turtlehead
Wat bedoel je? Dat hij dit jaar in oktober ook maar eens zijn/een vrouw moet bezwangeren? ;-) |
| Geplaatst door Gilberto op 12-07-2012 om 12:56 |
Als hij nog steeds onverslaanbaar had geweest tegen de klok, had hij gewoon de lange tijdrit straks nog meegepikt hoor. Kijken of hij dan ook een vader en echtgenoot had geweest.
Heeft al wel die gele truien op zak, maar verder verlaat meneer hier gewoon de Tour met zijn staart tussen de benen omdat hij geen kans ziet tegen Wiggins.. |
| Geplaatst door oppakee op 12-07-2012 om 13:00 |
| Dus kan hij ook beter de OS tijdrit overslaan en aan een lange winterslaap beginnen... |
| Geplaatst door ivodepivo op 12-07-2012 om 13:09 |
| Smoesje, vrouw staat nog niet opklappen maar meneer is al vertrokken... |
[1]
Je moet ingelogd zijn om te reageren.