Hoofdmenu

Zoeken




Cancellara zal uitstappen voor Parijs

Geplaatst op woensdag 11 juli 2012 om 07:16 door Matthijs Bijlsma.

Cancellara eerder deze ronde in de gele trui (Sirotti)

Fabian Cancellara gaat dit jaar de Tour de France niet uitrijden. Dit heeft de Zwitserse tijdritkampioen gisteren bekend gemaakt. Hij weet nog niet precies wanneer hij zal stoppen, het heeft onder andere te maken met het feit dat zijn vrouw hoogzwanger is.

"Ik ben nu al zeker dat ik de Tour niet zal uitrijden," zei de renner van Radioshack-Nissan bij het Belgische televisieprogramma Vive le Velo.

"Ik weet nog niet precies hoe lang ik nog in de Tour blijf. Mijn vrouw staat op het punt om te bevallen en als mijn gsm rinkelt, sta ik meteen klaar om te vertrekken. De auto, helikopter of vliegtuig zal klaarstaan."

Cancellara wil niet zeggen of zijn op hande zijnde opgave iets te maken heeft met de Olympische Spelen in Londen. "Ik weet dat Tony Martin bewust heeft opgegeven, maar dat is zijn beslissing. Hij moet het goede doen voor zichzelf en voor zijn polsblessure. Ik kijk alleen naar mezelf. Ik leef in mijn eigen wereld."

Reacties

[1]

Geplaatst door superduke op 11-07-2012 om 07:57
Leuke uitzending gisteravond. Fabian is een innemende persoonlijkheid en een prettige tafelgast.

Geplaatst door pirazzi op 11-07-2012 om 08:20
Hij heeft zelfs een keer meegedaan aan een Belgische speelfilm over de Ronde van Vlaanderen 2010 die hij won. Geloof dat hij ook wel een beetje Nederlands verstaat, ook al werden de vragen in het Engels gesteld.

Geplaatst door LyndaLid op 11-07-2012 om 10:09
Vrijwel alle Zwitser-Duits sprekende mensen verstaan een beetje nederlands, best geestig.

Geplaatst door Wheely op 11-07-2012 om 10:17
Ik had hem en Martin graag zien vlammen in die laatste tijdrit maar dat zit er dus niet in.

Wel erg leuk voor hemzelf overigens!

Geplaatst door stephano op 11-07-2012 om 10:57
het gekke is dat ik dan weer nauwelijks iets kan maken van het Zwitser-Duits terwijl ik toch een beetje Duits spreek.
Was het niet al bekend dat hij uit zou stappen?


Geplaatst door 11eleven11 op 11-07-2012 om 11:10
@stephano

Klopt! Het was al voor de TdF bekend dat hij Parijs niet zou (willen) halen i.v.m. de OS.

Geplaatst door Big L Cycling op 11-07-2012 om 17:34
Sagan had in een interview inderdaad al gezegd dat hij dit van Cancellara zelf had gehoord.

[1]

Je moet ingelogd zijn om te reageren.