Hoofdmenu
- Nieuws insturen
- Misstand melden
- Wielerkalender
- Interviews
- Columns
- Huisregels
- Archief
- Over WielerFlits
- Wielershirt
Zoeken
|
|
|
|
|
Nordhaug: "Lang op overwinning voor het team gewacht"
Geplaatst op dinsdag 7 februari 2012 om 21:32 door Matthijs Bijlsma.

foto: Sirotti (archief)
Sky Pro Cycling had vandaag een erg goede dag. Naast de overwinning van Mark Cavendish in Qatar was Lars Petter Nordhaug de sterkste in de Trofea Deià op Mallorca. De Noor was erg blij met zijn overwinning.
Nordhaug won in 2010 samen met zijn ploeg de ploegentijdrit in de Ronde van Qatar, maar was nu voor het eerst individueel de beste bij de Britse formatie. "Ïk heb lang op deze overwinning voor het team gewacht. Ik voelde me al vaker sterk, maar ik heb hard getrained deze winter," zo zegt de Noor op de site van de ploeg. Verder voegt hij toe dat de persoonlijke training van Bobby Julich hem erg helpt.
Nordhaug wist vandaag dat de renners in de kopgroep sterk waren. "Maar ik had echt superbenen. Ik zag geen reden waarom ik niet zou kunnen winnen. Ik was de eerste die aanviel op de Coll de Soller en dan opnieuw op de voorlaatste klim. Toen ik zeg dat de anderen stilstonden op het laatste klimmetje ben ik zo snel gegaan als ik kon to de streep."
De 27-jarige renner bedankte ook zijn ploeggenoot Sergio Henao. "Hij deed het erg goed. We werkten goed samen. Het was goed dat hij achter me zat, zodat de anderen onzeker werden."
Reacties
| Geplaatst door petoi op 07-02-2012 om 21:53 |
| Henao is een talentje hoor dus niet onlogisch dat ze onrustig werden. |
| Geplaatst door Ruben_ op 07-02-2012 om 22:02 |
| henao is het meest brute klimtalent uit Colombia van die hele lichting aan superrenners die ze nu voortbrengen Ook Quintana is beter dan Uran/Duarte enzovoort en Chavez idem. Maar Henao is écht buitengewoon, als dat geen toprenner in grote rondes wordt weet ik het ook niet meer |
| Geplaatst door DUSHI CURACAO op 07-02-2012 om 22:35 |
| dat kan wel wezen die talentjes maar ze moeten toch eerst leren fietsen in een peleton want ze schijnen nog al last te hebben van de vallende ziektes !! |
| Geplaatst door Cunego-Superfan op 07-02-2012 om 22:41 |
| je kunt klimmen totdat je een ons weegt maar als je inderdaad niet kunt sturen houdt het gauw op |
| Geplaatst door Leiden 1985 op 07-02-2012 om 22:43 |
| Uran is nog piepjong heeft al mooie ereplaatsen veel beter kan je het niet doen. Die talentjes hebben vaak kleine colombiaanse motortjes en dat heeft uran niet die koerst zo 260km door. |
| Geplaatst door odnan op 07-02-2012 om 22:46 |
Ben benieuwd of er dit jaar nieuwe ronde talenten opstaan, of andere talentjes. Die henao schijnt veel belovend te zijn, laat het maar komen ![]() |
| Geplaatst door the one raul op 07-02-2012 om 22:59 |
| in LBL was Uran trouwens ouderwets goed. Dat beloofd wat dit jaar, als Sky hem niet vastketent in het ploegenspel. |
Je moet ingelogd zijn om te reageren.
Giro 2012

Gebruikerspaneel
Je bent niet ingelogd.
- Inloggen
- Nog geen account?
- Wachtwoord vergeten?
Headlines
- dinsdag 22 mei
- 13:23 Giro 2012: Volg hier de zest..
- 11:35 Cancellara maakt woensdag zi..
- 08:41 Giro 2012: Voorbeschouwing e..
- 08:41 Voorbeschouwing: Ronde van B..
- 07:54 Martijn Keizer wil nog meer ..
- 07:41 Tiralongo: "Kreuziger op het..
- maandag 21 mei
- 19:41 Thomas De Gendt: "Klassering..
- 18:23 Basso: "Tactiek is hetzelfde..
- 18:18 Gilbert: "Opnieuw Ronde van ..
- 18:13 Greipel met klassementsambit..
- 10:36 Bruyneel niet blij met opgav..
- 07:38 Gesink: "Streep getrokken on..
Poll
Wie wint de Ronde van België 2012?
U moet ingelogd zijn om te stemmen.
Philippe Gilbert - 5%
Tony Martin - 38%
Lars Boom - 19%
Björn Leukemans - 1%
Niki Terpstra - 6%
Stijn Devolder - 3%
Lieuwe Westra - 14%
Dominique Cornu - 2%
Bert de Waele - 0%
Zdenek Stybar - 7%
iemand anders - 3%
209 stemmen.


