Hoofdmenu
- Nieuws insturen
- Misstand melden
- Wielerkalender
- Interviews
- Columns
- Huisregels
- Archief
- Over WielerFlits
- Wielershirt
Zoeken
|
|
|
|
|
Kaakoperatie voor Wellens
Geplaatst op vrijdag 3 februari 2012 om 09:33 door redactie.
Veldrijder Bart Wellens wordt vandaag in Antwerpen aan zijn kaak geopereerd. De acute hartfalen van een maand geleden zouden wijten aan een infectie in zijn rechterkaak. "Ik ben blij dat de ontsteking weg zal zijn. Hopelijk mag ik snel weer lichtjes fietsen," verklaart de Belg van Telenet-Fidea tegenover Sporza.
"We kennen de oorzaak van mijn problemen. In mijn rechterkaak zijn enkele kronen ontstoken. Die worden nu weggenomen. Ik zal in het ziekenhuis moeten blijven. Enerzijds zie ik op tegen de operatie, omdat ze pijn zal doen. Anderzijds ben ik blij dat de ontsteking weg zal zijn. Voor de rest evolueer ik prima. Hopelijk mag ik daarna weer lichtjes fietsen. Ik snak naar een beetje beweging,” legt de 33-jarige Belg uit na een bezoek aan het Universitair Ziekenhuis van Antwerpen.
De nacht voor het Belgisch kampioenschap veldrijden werd Wellens opgenomen op de dienst intensieve verzorging van het ziekenhuis met hoge koorts en problemen aan het hart. Hij was naar verluidt zelfs even in levensgevaar geweest. De rest van het seizoen zal hij niet meer in actie komen.
Reacties
| Geplaatst door Onie op 03-02-2012 om 10:47 |
| Wat onstoken kronen al niet kunnen doen (mocht het de kronen zijn). Daarom, minimaal 2x daags poetsen, en goed flossen! En goed om te zien dat Wellens goed lijkt te herstellen. |
| Geplaatst door vlek op 03-02-2012 om 16:54 |
| Hij heeft het er maar druk mee; gisteren ook al aan de tand gevoeld.. |
Je moet ingelogd zijn om te reageren.
Giro 2012

Gebruikerspaneel
Je bent niet ingelogd.
- Inloggen
- Nog geen account?
- Wachtwoord vergeten?
Headlines
- dinsdag 22 mei
- 13:23 Giro 2012: Volg hier de zest..
- 11:35 Cancellara maakt woensdag zi..
- 08:41 Giro 2012: Voorbeschouwing e..
- 08:41 Voorbeschouwing: Ronde van B..
- 07:54 Martijn Keizer wil nog meer ..
- 07:41 Tiralongo: "Kreuziger op het..
- maandag 21 mei
- 19:41 Thomas De Gendt: "Klassering..
- 18:23 Basso: "Tactiek is hetzelfde..
- 18:18 Gilbert: "Opnieuw Ronde van ..
- 18:13 Greipel met klassementsambit..
- 10:36 Bruyneel niet blij met opgav..
- 07:38 Gesink: "Streep getrokken on..
Poll
Wie wint de Ronde van België 2012?
U moet ingelogd zijn om te stemmen.
Philippe Gilbert - 5%
Tony Martin - 38%
Lars Boom - 19%
Björn Leukemans - 1%
Niki Terpstra - 6%
Stijn Devolder - 3%
Lieuwe Westra - 14%
Dominique Cornu - 2%
Bert de Waele - 0%
Zdenek Stybar - 7%
iemand anders - 3%
203 stemmen.

