Hoofdmenu
- Nieuws insturen
- Misstand melden
- Wielerkalender
- Interviews
- Columns
- Huisregels
- Archief
- Over WielerFlits
- Wielershirt
Zoeken
|
|
|
|
|
Moncoutié slaat Tour de France in 2012 opnieuw over
Geplaatst op woensdag 1 februari 2012 om 18:14 door redactie.

foto: Sirotti
David Moncoutié zal deze zomer niet aan de start staan van de Ronde van Frankrijk. Dat vertelde de Franse klimmer van Cofidis tegen Franse media. De 36-jarige Moncoutié richt zijn pijlen opnieuw op de Ronde van Spanje, waar hij de bergtrui wil winnen.
“De Tour behoort niet tot mijn plannen,” aldus Moncoutié . “Ik heb mijn ploeg laten weten dat het niet meer iets voor mij is. Ik geef er de voorkeur aan om mijn plaats af te staan aan jonge renners. Ik heb de Tour nu tien keer gereden en ik denk dat ik dat hoofdstuk moet afsluiten.”
Het is echter nog niet voor honderd procent zeker dat Moncoutié de Tour zal overslaan. “Normaal gesproken sta ik niet meer aan de start. Ik ben mij ervan bewust dat het belangrijk is voor mijn ploeg Cofidis, en als ze me nodig hebben wanneer iemand geblesseerd raakt zou het kunnen dat ik er alsnog zal zijn. Maar wanneer ik de Tour over kan slaan, dan zal ik dat doen.”
Lees ook:
Moncoutié gaat voor vijfde bergtrui in Vuelta
Reacties
| Geplaatst door Wicky op 01-02-2012 om 18:49 |
| Hij wil ook liever niet in de franse schijnwerpers staan. Was jaren de franse hoop in de bergen, terwijl hij in de luwte in spanje wel weet te presteren. Een goede rustige renner die weet wat hij wel en niet kan, zouden er meer van moeten zijn. I.p.v. al die renners die de tour gaan winnen en op de Olympische spelen meer als top gaan zijn! |
| Geplaatst door Rory78 op 01-02-2012 om 19:01 |
Dus Cofidis doet mee aan de Tour? ![]() |
| Geplaatst door Jaap Eden op 01-02-2012 om 20:41 |
| @Wicky Je bedoelt: een aardige kerel, maar die, als hij serieus zou hebben getraind in zn leven en de mentale druk aan zou hebben gekund, de meest recente Franse tourwinnaar had kunnen zijn. |
| Geplaatst door MooieMario op 01-02-2012 om 21:16 |
| Moncoutie is zo geen fransman in zijn doen en laten. Kleurrijke renner die door zijn manier van aanvallen toch zijn koersen wint. |
Je moet ingelogd zijn om te reageren.
Giro 2012

Gebruikerspaneel
Je bent niet ingelogd.
- Inloggen
- Nog geen account?
- Wachtwoord vergeten?
Headlines
- dinsdag 22 mei
- 13:23 Giro 2012: Volg hier de zest..
- 11:35 Cancellara maakt woensdag zi..
- 08:41 Giro 2012: Voorbeschouwing e..
- 08:41 Voorbeschouwing: Ronde van B..
- 07:54 Martijn Keizer wil nog meer ..
- 07:41 Tiralongo: "Kreuziger op het..
- maandag 21 mei
- 19:41 Thomas De Gendt: "Klassering..
- 18:23 Basso: "Tactiek is hetzelfde..
- 18:18 Gilbert: "Opnieuw Ronde van ..
- 18:13 Greipel met klassementsambit..
- 10:36 Bruyneel niet blij met opgav..
- 07:38 Gesink: "Streep getrokken on..
Poll
Wie wint de Ronde van België 2012?
U moet ingelogd zijn om te stemmen.
Philippe Gilbert - 5%
Tony Martin - 39%
Lars Boom - 18%
Björn Leukemans - 1%
Niki Terpstra - 6%
Stijn Devolder - 3%
Lieuwe Westra - 14%
Dominique Cornu - 2%
Bert de Waele - 0%
Zdenek Stybar - 7%
iemand anders - 3%
201 stemmen.


