BMC heeft zevental voor Tour Down Under klaar

Geplaatst op woensdag 23 november 2011 om 10:56 door redactie.
BMC Racing Team heeft zijn selectie voor de Tour Down Under bekend gemaakt. Dat laat de organisatie van de rittenkoers vandaag weten. Het Amerikaans-Zwitserse team zakt midden januari met onder andere ex-wereldkampioen Alessandro Ballan en de Belg Greg Van Avermaet in de gelederen af naar Australië. Tourwinnaar en thuisrijder Cadel Evans zal er zoals bekend niet bijzijn.

Selectie BMC Racing Team voor de Tour Down Under (15-22 januari)
Alessandro Ballan, Manuel Quinziato (Ita), Adam Blythe (GBr), Marcus Burghardt (Dui), Martin Kohler (Zwi), Tim Roe (Aus) en Greg Van Avermaet (Bel).

Reacties

[1]

Geplaatst door Turtlehead op 23-11-2011 om 11:12
O ja, Ballan. Zou dat ooit nog wat worden? Wel een man met ervaring. mss kan Van Avermaet al wel wat, parcours moet hem liggen.

Geplaatst door krypton op 23-11-2011 om 11:15
Evans niet, jammer hoor voor het thuisvolk. Die willen de Tourwinnaar zien rijden, zou ik als Evans zijnde ook graag doen.

Geplaatst door JJW op 23-11-2011 om 11:26
@Turtlehead

Ballan was vorig jaar 11e in de Tour Down Under
2e in Montepaschi Strade Bianche
4e in Milano - Sanremo
12e in de Ronde van Vlaanderen
6e in Paris - Roubaix

Om maar even een aantal dingen te noemen die heel veel renners hem niet na gaan doen.


Geplaatst door Il Piccolo Airone op 23-11-2011 om 14:18
Geen slechte ploeg hoor, paar goeie namen er weer bij dit jaar.

@krypton

Dat Cadel niet gaat is toch niet vreemd vanuit het oogpunt van de ploeg en van Cadel. Alle ogen zullen nu al gericht zijn op de tour.
En dat vliegen over de hele wereld, zit hij daar echt op te wachten, denk dat hij liever bij vrouw en hondje is...

Geplaatst door castelinni op 23-11-2011 om 16:51
Haha jjw ik wilde net hetzelfde zeggen maar helaas ben jij me al voor en idd tour down under past niet in evans zijn schema de ronde ligt hem daarbij ook niet echt

Geplaatst door xistnc op 23-11-2011 om 17:00
@castelinni
Idd, JJW was nét vijf-en-een-half uur eerder smiley

Als je het snel uitspreekt, lijkt het héél kort!

Geplaatst door castelinni op 23-11-2011 om 22:44
Hoezo bijdehand?

[1]

Je moet ingelogd zijn om te reageren.