Forum - Off-topic

Geplaats door gibofan op woensdag 29 april 2009 om 17:33.
Velen zullen met me eens zijn dat het leuke aan deze site is dat onder de vele nieuwsberichten er plaats is om over deze nieuwsberichten met elkaar te discussieren. Het gebeurt echter vrij vaak dat een bericht gekaapt wordt door een poster die over een heel ander onderwerp. Geregeld wordt er een heel artikel even gecopy-pasted.

Kennen mensen de optie "nieuws insturen" niet? Of hadden ze geen forum-topic kunnen openen? Of kon het niet beter in een al bestaand topic geplaatst worden?

Ik snap overigens best dat tijdens een lang live-verslag van een koers waarin niet veel gebeurt het gesprek over van alles kan gaan. Vind ik zelf ook leuk. smiley Maar soms gaat het gewoon nogal ver.smiley

Mijn vraag is dus aan alle wielerflitsers, schrijf (of copy-paste) niet te veel off-topic!

Reacties

[1]
Geplaatst door Henki op woensdag 29 april 2009 om 17:35
Juist, beste is gewoon hier praten over het weer van vandaag smiley
Geplaatst door gibofan op woensdag 29 april 2009 om 17:35
Ik vind het trouwens ook niet fijn als mensen berichten copy-pasten zonder dat het meteen duidelijk is dat het overgenomen is. Gewoon even een link naar de bron erbij, niet zo moeilijk toch?
Maar dit is hier misschien een beetje off-topic.smiley
Geplaatst door SolitaryShell op woensdag 29 april 2009 om 17:40
Amen.

Heb er geen problemen mee als er over koetjes en kalfjes wordt gepraat en grappen worden gemaakt in een live-topic, maar spreken over een ander nieuwsbericht en dat dan de discussie zich verlegt naar dat nieuwsbericht, is hoogst irritant.

Sowieso is twee discussies door elkaar heen toch erg verwarrend?

Geplaatst door gibofan op woensdag 29 april 2009 om 17:54
@Henki,
Lekker zonnig, beter dan gisteren.smiley
Geplaatst door Henki op woensdag 29 april 2009 om 19:18
@Gibo, zeker vandaag nog een lekker stuk gereden zegsmiley Rond de 60 km, vervelende in nederland is wel dat als er geen wind staat er toch wind staat smiley
[1]